Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Romet wagant kerékpár vélemények?

Romet wagant kerékpár vélemények?

Figyelt kérdés
Van valakinek ? Elsősorban a belépő szintű érdekel, a wagant1. Ebben az árban találtam csepelt, illetve Decathlonos btwint de azt sokan szidják.

2022. aug. 22. 05:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teszkós szint. 17,5 kg... a boltig, kocsmáig jó. Sportra, komolyabb túrákra alkalmatlan.
2022. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A decathlonos bringákat divat szidni, de ár-érték arányban nem találsz jobbat. Nyilván nem lesz csúcsminőség és lehet, hogy el kell vinned beállíttatni, de ezeknél a vackoknál fényévekkel jobb lesz.
2022. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pont nem a decás bringákat szokták szidni...


A hasonló árfekvésűek között magasan a legjobb!

Ilyen vigor, stb. szemeteket ne vegyél!

2022. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MGéza ***** válasza:
Mit mondjunk rá? Teljesen átlagos, boltba járós városi, esetleg kisebb túrákra. Felszereltsége alapján, észszerű felhasználás mellett nem lesz vele nagy probléma. Elég alap szinten felszerelt bringa de legalább nem a legolcsóbb Shimano cuccoknak is a copyja van rajta, mint mondjuk egy Vigor kerékpáron. Én a helyedben egy normálisan felszerelt használtat vennék, ennyiért simán kapsz Alivio/Deore felszereltséggel.
2022. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a #4-nek!
2022. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 es igazából az érdekel, megéri e megvenni vagy mást nézni ugyanilyen árban. Egyre több helyen írják hogy egy jobb használt jobban megéri. Valószínűleg így is lesz. Köszi a válaszokat mindenkinek.
2022. aug. 24. 05:33
 7/10 MGéza ***** válasza:
Persze hogy jobban megéri, de az igazán jók ára elment mára 200k+ fölé. Gondolok itt a Merida, Cube, KTM, hasonló színvonalra. De egy max 14kg súlyú, sokkal jobb váltós, alivio/deore gépet kapsz azért kb ennyiért. Igazából nem tudnak megöregedni, az én deore váltásom 10 évesen is óramű pontossággal működik, csak a láncot kell cserélni néha. Ugyanezt egy mai tourney váltóról nem hiszem, hogy el lehet majd mondani akár 1-2 év múlva. Szóval csak azért mert új még nem jobb, élettartamban meg tuti rosszabb.
2022. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: egészen biztosan jobb megvenni egy használt, de jobb márkát. Még ha kicseréled rajta pl. a váltórendszert, akkor is jobban jársz (műszakilag és anyagilag), jól írja a 7-es is.
2022. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a régi, egyszerű Shimano Sys váltóm 30 évig bírta hibátlanul (utána kezdte ledobálni a láncot). Visszasírom azt a biciklit.:(
2022. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2022. aug. 25. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!