Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora nadrág való nekem?

MGéza kérdése:

Mekkora nadrág való nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Férfiként vagyok 167cm, derékbőségem 98cm. Sokszor érzem, hogy az L méretű dechathlonos nadrág kicsi nekem, egyáltalán, van betétben méretkülönbség?


Tulajdonképpen mekkorát kéne nekem választanom? Inkább XL lenne nekem az ideális?

Milyen egyéb, jobb márka lenne esetleg jobb nekem?



#nadrág #ruházat #mez #betétesnadrág
2022. szept. 4. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szorít az L, vegyel nagyobbat. Próbálgasd a kfele márkákat...
2022. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, mert a más-más márkáknak a szabása is más.

Lehet, hogy neked nem jó a Decathlonos szabás. nekem sem jó. Derékban bő, combban, vádliban szűk szokott lenni szinte minden decathlonos nadrág nekem.

Egyszer rá kell szánni az időt, elmenni több boltba, és felpróbálni több márkát, több modellt. Utána már könnyebb lesz, akár online is tudsz majd rendelni.

2022. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy pontosan fogalmaztam. Nem szűknek érzem, hanem a betét mintha nem egészen ott lenne, ahol lennie kéne. Ezen segíthet, ha nagyobb méretet veszek?
2022. szept. 4. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem atomfizika. Van kb 4-5 féle méret. Vegyél egy nagyobbat és meglátod.
2022. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!