Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringásszeműveget vegyek?

Milyen bringásszeműveget vegyek?

Figyelt kérdés

Nem jót választottam, most az őszre, sajnos a levegőt, szelet átengedi. Sportissimo-ban vettem, nem volt egy vagyon, jónak is tünt, uv szűrős, átlátszó, jól néz ki rajtam. Itt a baj, az volt a baki, hogy csinos volt. (Nő vagyok és nem profi bicajos, de napi szinten bicajjal járok, munkába és majdnem mindenhova.)


Szóval a lényeg, hogy nem annyira praktikus, oldalt és alul, felül besüvít a szél, kétségtelen, hogy a felverődő kavicsok, bogarak ellen véd.

Nem volt túl nagy választék, úgyhogy ha tudtok esetleg szuper darabot, örömmel fogadnék akár linket, vagy sportboltot, ahol ki is lehet próbálni.

A fazonnal sem vagyok nagyon tisztában, mert azért hegeszteőszemüveg formában sem szeretnék tekerni.

Nem utolsó szempont az sem, hogy nem tudok vagyonokat sem fizetni érte.

Köszi, ha segítetek!



#szemüveg #kerékpár #kerékpáros kiegészítő #Biciklis szeműveg #Sport szemüveg
2022. okt. 18. 06:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is munkavédelmis van, átlátszó, sárga és fekete is, jól bevált.
2022. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
Amilyet szeretnél.
2022. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!!

Ez a munkavédelmi szemüveg teljesen felcsigázott, azt hiszem, tökéletes befutó!

Eszembe sem jutott volna, nagyon örülök, hogy itt feltettem a kérdést és hogy segítettetek!

Nagyon hálásan köszönöm!!

2022. okt. 18. 21:14
 14/16 A kérdező kommentje:
Böngészem a választékokat a munkavédelmi szemüvegek közt, elképesztő. Nagyon szuper ötletet adtatok!
2022. okt. 18. 21:18
 15/16 Dreigang ***** válasza:
Mindig munkavédelmit használtam. Anno még hatszáz Ft körül volt egy alap modell. Aktív városi bringásként kb. havonta egy használódott el. Olyan helyen érdemes keresni, ahol nagy a választék: munkavédelmi áruház. És ahol fel is próbálható.
2022. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is munkavédelmit használok azóta, hogy a drága szemüvegeim kerete egyszerűen szétmállott.


Sötét:

[link]

világos:

[link]

2022. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!