Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Venni akarok trekkinget....

Venni akarok trekkinget. Tudtok olyat ajánlani,aminek a váltója a kormányon van, (egy bigyusz kapcsoló)? Azelőtt Csepelem volt, de a marokváltósat nem szeretem!

Figyelt kérdés
Csepel landríner trekkingem volt, hasonlót szeretnék, csak ne marokváltós legyen. Tudtok kb. ebben az árkategóriában ajánlani valamilyet? Meg hol lehet kapni? Kösz!

2022. nov. 4. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért használt, vagy max decathlonos
2022. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki. [link]


Szerintetek ez marokváltós? Vagy a kormányon van egy kapcsoló? Megéri ez? 105 ezer Ft.

2022. nov. 4. 15:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a képeket, láthatod a váltókarokat (kapcsolót). Megéri, de nem túl jó bringa. Városba cirkálni, rövid távokra alkalmas, ha nem akarsz túl meredek emelkedőkre feltekerni. Ahogy láthatod, első váltó nincs rajta, ezért a kezelése egyszerű, de az áttételtartomány sokkal kisebb. Saccra 6-8%-os emelkedőnél meredekebb nem vállalható vele egy átlagos kocabringásnak, akinek egy ilyen bringa való.
2022. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen ezen bigyusz kapcsoló van.

De valóban alap bringa. Az acélvázon már túllépett a világ. 8fokozatot is illene agybatenni. De jó legyen láncváltó az olcsóbb.

És valóban városi bringa,de nem olyanba ahol vannak hegyek.

Azaz még Bp-n is vannak helyek amiket nem tudsz vele abszolválni.

2022. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz ez, de kérdés, hogy mire és hol használnád?
2022. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Ha már Decathlon, inkább rádobnék még egy kicsit és a Riverside 500-at venném. Első telós, 9 sebességes és aluvázas.

[link]

2022. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 TR75 ***** válasza:
100%

Dehogy lépett túl a világ az acél vázon. A hi-ten már valóban nem túl korszerű, de a cromo, vagy épp a rozsdamentes acél is játszik.

Ez egy alapbicó. Idővel cserélhetsz rajta alkatrészt, ha kopnak a gyári cuccok rajta.

2022. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Cromo vázas kerékpárokat még gyártanak? Mert én csak régi retro bringákat szoktam látni ezzel a vázanyaggal.
2022. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 TR75 ***** válasza:

Persze, hogy gyártanak. Steel is real, mondja sok bringás.

Amúgy trekking-városi-gravel a leggyakoribb a cromo vázas közt.

2022. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszi!
2022. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!