Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Levettem a kazettám megtakarít...

Levettem a kazettám megtakarítotamvissza tetem meghúztam és egy ilyen fura recsegő hangot adot ki és a kerékben a tengely is nagyon szorulva ment a kerék ben újra tettem a golyókat megjavult a kerék és a kazzeta is de útána vissza helyeztem akereket?

Figyelt kérdés
És elkeztem tekerni és a lánc nagyon megfeszűlt és egy nagyon darálós hangot adot ki a váltónál és ahogy feszűlt nem engedte vissza a fele tekerni vakali tudja mi lehet a gond?

2023. febr. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te lehetsz a gond.
2023. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"megtakarítotam"

Ez mit jelent? Mit csináltál vele?

2023. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ez mit jelent?"

És az összes többi szó mit jelent?

Szinte egyet sem sikerült helyesen leírnia.

2023. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oda tetem, "vissza tetem"? Neked aztán vannak gondolataid!
2023. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem sikerült túl érthetően leírnod. Nem értem, hogy akkor most a kerékkel van még mindig gond, vagy már a váltónál? A váltókanálon jól fűzted át a láncot? Be lehet fűzni rosszul, és akkor a kanál lemezén fut a lánc, amitől darál és akad.

A csapágy előfeszítést (kónuszt) hogy állítottad be? Volt egy pici holtjátéka kivett keréknél? Ha kivett kerékkel nincs holtjáték, akkor a kerék beszerelése után szorulhat a csapágy, mert a tengely zömül a kereket beszorító erő hatására. Csapágyat kitörölgetted, friss, tiszta zsírral raktad össze? Racsnit kitakarítottad? Ott milyen kenőanyagot használtál?

2023. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe, mielőtt teljesen tönkreteszed.
2023. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Király vok de te is 2 válasza:
Mondjuk ha tudnál írni akkor megmondanám,de sajnos az agyad megragadt 4-ben
2023. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!