Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Át lehetne alakitani?

Át lehetne alakitani?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal h nem nagyon ertek a biciklikhez ,nah de van 1 DHS-en :D kicsit hasonlit a nagyvaganyok biciklieihez es arra gondoltam h hogyan tudnam kicsit atalakitani h ne is legyen nehez mert trukoket akarok tanulni :D:D ,elore is koszonom ^^(jovore kapok uj bicajt de addig nem tudok varni ezert akarom atalakitani ezt :D)
2010. okt. 8. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
kicsit konkrétabban:alkatrészek,mire akarod használni pontosan...
2010. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vágd össze és heggeszd ujra az izlésed szerint :P :)
2010. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lényegében mindenen lehet könnyiteni váz, stucni, kormány, agy, felni, hajtás, gumik... amit eltudsz képzelni:) csak pénz kell hozzá! a felesleges cuccokat leveszed róla. DH cuccok stabilak és könnyítettek. Most a bicónak melyik felét érzed nehéznek?
2010. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
leginkabb a hatso resze nehezebb az eleje is de a hatso nagyon
2010. okt. 8. 20:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat... :)) en egykerekezni meg ilyesmiket akarok rajta csinalni az egyik nagy almom :D :)
2010. okt. 8. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
single-speed alu felni, agy. ha tárcsa fékes akkor azthiszem abbol is van valami könnyitett fajta. szerintem ha 1 kerózni akarsz akkor nem kell komoly átalakitás mert a 200 éves csepellel is lehet csak erö kell hozzá:D vidd be bicikli szerelöhöz és kérdezd meg töle hogy hogyan lehetne rajta könnyiteni!
2010. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oksi ,koszi ^^
2010. okt. 9. 18:29
 8/8 anonim válasza:
én is nemrég könnyitettem.én így:single speed hátulra:nincs váltó aszt jelenti.egy avid bb5 tárcafék hátra,bts hátsó agy ,két külső gumi,levettem az első féket.eggyenlőre nyyi de még én is alakitok rajta.
2010. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!