Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Romet országúti kerékpárok...

Romet országúti kerékpárok mennyire vállalhatóak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A váz minőség a felszereltség kategória a lényeg, KTM például túlárazott a minőség vonatkozásában egy azon típusú Genesis Merida olcsóbb pedig jobbak. Meg kell nezni es viszonyitani a többihez, akkor lehet meg jó ha kifutó akciós darab .
2023. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. ápr. 30. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Országútinál a márka az utolsó, amit nézni kell. Első a felszereltség. Szóval melyik bicikli konkrétan?
2023. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paczalos István ***** válasza:
Nem tudom, én a KTM Tuaregemmel meg vagyok elégedve. Bár szemezek az 1290-es Super Adventure modellel. Nagy és kényelmes vas
2023. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 az agy válasza:

Annyira vállalható a márka amennyre nem szégyenled a pofádat a többiek előtt. Én 3 éve heggesztetem AU- vázamat. Versenyeket nyerek vele. Nincs márkája, csak annyit èr, amennyit kínálnak érte.

NEM a márka számít.

Nézd meg a tömegét, te hány kg vagy, milyen magas,..

De ha itt érdeklődsz buta módon a márkákról, akkor javaslom, ne bicajozz. Hajtogassál inkább A4-es lapot. Mindig félbe.

2023. máj. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!