Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi van a váltóval?

Mi van a váltóval?

Figyelt kérdés
Egyszer már beállítottam, jó volt egy hétig (se). Nem mentem 10 méter füvön, de azóta össze-vissza vált már megint. Legnagyobb lánckerékről a harmadikra vált, a másodikba bele sem akad! Vissza ugyanez olyan, hogy az egész hajtást megállítja. A legnagyobb lánckeréken amúgy még tudom nyomni a váltót a kerék felé, de nem esik be a lánc. A legkisebb lánckerékre meg fel se vált. Nem is értem, egyszerre vált kettőt, meg semennyit. Nem is tudom, hol induljak el, mert egyszer már beállítottam, most mi van ezzel? Amúgy ez egy Deore LX 9 sebességes.

2023. máj. 29. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bowden nem szakadozik? A két végén van mindig a probléma.
2023. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kopott fogaskeréksor és a lánc? Be van olajozva de nem tocsog az olajban? A bowden nem régi és megnyúlt?
2023. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltekerted a füvet báttya! Tessék kitisztítani, azután mehet az állítgatás.
2023. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy értitek hogy a bowden szakadozik, megnyúlt? Mire kell itt gondolni?

És hogy takarítsam meg a hajtást? Mi a legegyszerűbb és leghatásosabb módja?

2023. máj. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!