Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez az outi megfelelne hobbi...

Ez az outi megfelelne hobbi bringásnak? Heti háromszor 50km? Árban jónak mondható?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 9. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nincs készleten, de én nem is látom az alkatrészeket (lehet, hogy nálam van a hiba). Ennyiért biztosan nem Csepelt vennék.

Pl. biztos vagyok benne anélkül is, hogy látnám az alkatrészeit a Csepelnek, hogy annál ez is jobb:

[link]

2023. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sora váltóval szerelt.
2023. jún. 9. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A Decathlonos is. Plusz karbon a villája, ami elvileg valamennyire jobban elnyeli a rezgéseket. Tubeless ready kerekekkel - ha ez fontos számodra.

Mondjuk a mechanikus tárcsa nem az igazi, hidraulikus jobb lenne, de persze ilyen áron nincs.

De a Csepel továbbra sem elérhető a linkelt honlapon.


Itt viszont olcsóbb - ha valóban van: [link]


Hogy melyiket választod, te tudod Az én teljesen szubjektív véleményem az, hogy jobban megbízom a decathlonosban, de nem ismerem a Csepelt.

2023. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom a fotókon, a Csepelen lévő Sora régebbi. A váltókar oldaláról jön ki a vezeték.
2023. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!