Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért gyalogolnak egyesek a...

Miért gyalogolnak egyesek a teljes kerékpárutat elfoglalva egymás mellett?

Figyelt kérdés
Ez azért veszélyes, mert ha egy kerékpáros mondjuk nem tudja őket kikerülni, akkor akár gerinc sérülten nyomorékként fogja őket otthagyni. Még ők lesznek az áldozatok. Másrészt a becsületes kerékpárosnak az ilyen emberek miatt kell sisakot hordania, hisz nem lehet tudni mikor kell egy hirtelen kikerülést tenni, akár az útról is letérve. Az egymás mellett gyaloglás még egy járdán is bunkóságnak számít. Mielőtt valaki a gyorsaságról beszél: A mai bringák jellemzően magasabbak, a megengedett sebességnél a széles kormánya simán megreccsenti a gerincet.
2023. jún. 18. 06:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek eldurvulását is ezek az öltönyösök okozzák, az állandó feszültségkeltéssel és ellenségkép kialakítással... utáljuk Brüsszelt, utáljuk a melegeket, utáljuk a bevándorlókat... folyton utálni kell valakit. Nem csoda ha 13 év uszítás után 'eldurvulnak' az emberek. Nagyon szomorú ez, mert minimum egy generáció lesz ebből kigyógyulni, de lehet az is kevés lesz.
2023. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A szemét fehérgalléros gombnyomogatók tehetnek mindenről. Nem vicc, tényleg ezek az okai. A 21-es jól összefoglalta.
2023. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, és a jelnelegi korményzta legangyobb bűne nem is a mértéktelen kabzsiság és lopás, hanem ez. íVégülis az "csak"pénz, pótolható. De ők az emberek lelkét teszik tönkre, amit nagyon nehz lesz helyrehozni. Na de ez nem a politika kategória, úgyhogy hagyjuk is. :) 21 voltam.
2023. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos minden politika.

Az elektronyos bringa a biciklizés megcsúfolása, mégis azt nyomatják. Na a rollerezésről nem is beszélve. Hülyeségre mindig mindenhol van pénz!

2023. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24: Semmi gond nincs az elektromos bringákkal. Megvan az a terep és/vagy élethelyzet, ahol teljes a létjogosultsága. Menj el nyaralni az Alpokba, és meglátod! Amikor 60-80 km-hez társul 1500-2000m szintemelkedés, azt hétköznapi bringás lábból nem tekeri ki. Itthon a nyugdíjasok a halált várják, ott pedig vígan tekernek, túráznak az elektromos bringákkal.

Én amúgy nem látom, hogy bárki is tukmálná, hogy nekem márpedig ebike kell, és főleg nem értem, hogy jön ehhez a politika.

Az ebike munkába járni is praktikus, mert nem mindenhol engedheted meg, hogy leizzadva érj be munkába. A rásegítést beállításával el tudod érni, hogy egy könnyű, aerob terheléssel betekerj munkába. Pár liter üzemanyag helyett megúszod párszáz Wh áramból, és nem kell a dugóban mérgelődnöd. Én például 15-17 km/h-val tudok úgy munkába tekerni, hogy ne izzadjak le (végig emelkedik). Ez elektromos bringával kb. másfélszer gyorsabb lenne. Mivel a táv rövid, nem éri meg, de ha 20 km-re lenne a meló, akkor megfontolnám az ebikeot.

A rollernak is megvan a létjogosultsága, bár azt nem is igazán keverném bele a bringázásba. Nem az eszköz a hibás azért, amiért nem arra használják, amire való.

2023. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!