Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van kerékpárút a Rákos-patak...

Van kerékpárút a Rákos-patak mellett a Kerepesi út és a Cinkotai út közötti szakaszon? Végig lehet menni a patak mentén? Vagy nincs végig bicikliút?

Figyelt kérdés

A google maps műholdas térképével nézegettem a patak mentét, de nem lehet eléggé ránagyítani ahhoz, hogy látni lehessen, van-e kerékpárút.

Olvastam róla, hogy néhány helyen megcsinálták, de erről a szakaszról nem találtam infót.



2014. okt. 18. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Azon a részen nem nagyon van kerékpárút közvetlen a patak mellett. Részemről a Keresztúri utat javaslom, hogy azon menj el a Kerepesiig, ha a lehető leginkább patakmentén akarsz haladni. Vagy esetleg egy jó MTB-vel mehetsz a partján is, csak jó szúnyogos helyre számíts, meg az a környék mintha valami természet-/tájvédelmi körzet is lenne.


Ezenkívül az M3 bevezető környékén a kerékpárutat úgy képzeld el, hogy gyalogos felüljárón kell átcipelned a bringád az M3-as és a vasút felett. (Én panelben lakom, szóval szerintem nem olyan nagy gáz, ha a bringás viszi a biciklit, és nem fordítva, de azért elcsodálkoztam a dolgon, mikor először arra jártam.)

2014. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából pont a forgalmas utakat szerettem volna elkerülni, utálok a kocsik között tekerni... Általában mindig a városból kifelé szoktam menekülni, ahol gyérebb a forgalom, de most pont arrafelé lenne dolgom...

A bicikli cipelés nem jelent gondot, erdőben is szoktam úgy tekerni, hogy átvágok itt-ott a keróval.

Köszi a választ!

2014. okt. 19. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha erdőben is szoktál tekerni, akkor megpróbálhatod a füvön a patak mellett. Ott nem lesznek autók. (Sőt, szerintem egyáltalán nem lesz semmi.)


A Liget sor folytatásán eljuthatsz a Forrásmajori dűlőútig, ott kimész a patakpartra, és ahogy elnézem, ott a patakparti irtás mentén eljuthatsz a Kerepesi útig.

2014. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 horbeni ***** válasza:

én lehet hogy nem tekernék arra. DE én nem vagyok egy nagy bicajos.

Nincs arra kerékpárút

2014. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!