Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országútis belsőbe tölthető...

Országútis belsőbe tölthető tubelesshez való folyadék?

Figyelt kérdés
Láttam hogy van külön országúti kerékhez tubeless folyadék. Kizárólag belső nélkül ajánlott használni vagy tölthetek a belsőbe is a szelepen át?
2023. júl. 3. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tubeless folyadék? Úgy érted defektgátló folyadék? Van vagy százféle, köztük van olyan is, ami országúti belsőben használható. Azt keresd meg. Nem mind jó oúti belsőbe a nagy nyomás miatt.
2023. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Joe's No Flats egyik folyadéka van a montimhoz de azon belső nélküli kerék van. Ugyan ettől a márkától találtam nagy nyomáshoz valót. Kérdés, hogy az mehet-e belsőbe mert az országúti bringám nem tubeless.
2023. júl. 3. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyik belsőben is használható, arra ez rá van írva. A kettő nem mindig ugyanaz. Joe-nál pl. az Eco Sealant belsőben és belső nélkül is használható, a Commuter gel csak belsőben. Slime-ból külön van belsőhöz és külön belső nélküli rendszerhez folyadék. Ugyanígy rá van írva a nyomás, amivel használható. Országútihoz speciális kell, mert nagyobb a nyomás, mint egy mountain bike-on. Szóval olvasd el, mi van ráírva.
2023. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: mint írtam (és te is), a nyomás a lényeg. Nézd meg a Joe milyen nyomáshoz való és ha jó oútihoz is, akkor használd, tökimindegy, hogy belsőbe vagy belső nélkülibe.

Ha oútiba beleöntöd úgy, hogy nem ilyen magas nyomáshoz való, akkor sokat nem érsz vele. Lehet, hogy amikor már leengedett a gumi egy defekt után, akkor el tudja tömíteni a lyukat és utána fel tudod fújni, de biztosabb ha veszel olyat, ami oútihoz való.

2023. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!