Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Viszonylag olcsón, 120-130-ért...

Viszonylag olcsón, 120-130-ért 29-es Mountenbike-ot hol tudnék venni SZÉP kártyára?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 19:37
 1/9 MGéza ***** válasza:
100%

Nem legális SZÉP kártyára vásárolni kerékpárt, ezt szögezzük le. A kártya csak sportszer bérlésére ad lehetőséget, de van olyan üzlet ennek ellenére, ami még kockáztat.

Megkeresni meg hogy melyik, ennyiben tart:

[link]

Csodára ne számíts, ennyiért a tourneys, alap, nem márkás kerékpárokból válogathatsz.

2023. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MGéza ***** válasza:
60%
Amúgy joggal merül fel bennem a kérés, ha valaki eleve azzal a céllal választ SZÉP kártyát hogy kerékpárt vagy más sportszert vesz belőle, az miért nem egészségkártyát kér magának amivel viszont mint életmód javító eszköz, teljesen legálisan vásárolható?
2023. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nálunk nem adnak egészség kártyát. Természetesen azért.
2023. aug. 10. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van, sok helyen nincs választási lehetőséged, adnak amit kapsz. Sőt még köteleznek is rá.
2023. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
Én nem tudok olyan helyről,ahol használt kerékpárokat árulnának SZÉP-kártyára, szóval szeri tem ezt engedd el...
2023. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nomád nevű oldalon, láttam én ( innen sátrat rendeltem) ott adnak, de 120 ért nem tudsz semmilyen kerékpárt venni ott, mert túlárazott a bolt.
2023. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:

@6: az általa említett 120-130k HUF-ért nem túlárazott boltban sem fog 29er MTB-t venni...

Ahhoz meg kellene tripláznia az összeget.

2023. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MGéza ***** válasza:

@Alex Fly: Éppenséggel tud, de én a Visitor, Corelli, Capriolo vonalat Tourney szettel inkább az engedd el kategóriába sorolnám. Amit még esetleg meg is vennék, az már 154k szezonvégi akcióban, azon már van Altus, de hiányos a leírás, a gyártó honlapja elvész a google találatai között, kétlem, hogy van nekik olyan egyáltalán. Na, tévedtem a Visitornak pont hogy van, csak nem egyszerű a sok reklám között rálelni. [link]


[link]

2023. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
@8: jó,ilyen Vigor vagy Visitor szintű vagy éppen teszkógazdaságos,messziről.kerékpárnak látszó ipari hulladékot lehet,hogy kapna belőle. De ő MTB-t szeretne...
2023. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!