Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » KTM Mountenbike Peak XT 29...

KTM Mountenbike Peak XT 29 megéri az árát?

Figyelt kérdés
Le van értékelve 330-ról 250-re.
2019. aug. 26. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ennyiből kaphatnál jobbat is (ha értesz hozzá, akkor használtan vegyél, de újból is jobbat kaphatsz).

(Én KTMet eleve nem is vennék, se más ilyen elterjedt márkát, mert sokat csak a név miatt fizetsz. A kérdés az, hogy megéri-e a plussz pár betűért.)


((Amikor megnéztem a kerékpárt, megtaláltam a Hervisben is. Nem tudom, hogy ott akarnád-e megvenni, de ha igen, akkor a saját érdekedbe ne tedd.

Az ottani akciók egyrészt baromságok, mert az eredeti ár, az bőven túl van az átlagon, azaz akcióval van kb. normál áron.


Ha netán Hervisben vennéd, akkor ne ott üzemeltesd be. Ha meg tudod Te csinálni, akkor nyilván az a legjobb, ha nem, akkor vidd el egy rendes szerelőhöz.


Eléggé elkanyarodtam a témától, lehet feleslegesen is, de még azért hozzátenném, hogy nincs konkrét bajom a Hervissel, szoktam is ott venni dolgokat, de kizárólag sportruházatot és cipőt.))


Visszatérve: Nem rossz kerékpár, ezzel már lehet élvezetesen is tekerni, de szerintem keress még több fajtát is és úgy válassz.


Ha van kérdésed írj privátban, hátha tudok segíteni.

2019. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!