Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kifejezetten lusta embernek,...

Kifejezetten lusta embernek, van némi túlsúly is, ha el szeretnék kezdeni kerékpározni, jó ötlet az elektromos bringa, vagy inkább egy minőségi hagyományos is megteszi? Van egy olcsó mountenbikeom , de vele szenvedés tekeregni.

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ.

Ugye ha szimplán közlekedni akarsz vele, akkor érdemes elektromosat venned.

Ha sportolni akarsz, akkor nem mindegy, hogy az Alföldön élsz, vagy komoly szintkülönbségek vannak a környéketeken. Én az első lockdown idején vettem egy kerékpárt 37 évesen, úgy, hogy utoljára kb. 20 éve ültem egy ilyenen. Jó ötlet lett volna, ha nem laknék baromi magasan. Sportórával lemértem, a belvárostól hazáig 25 emelet magasságkülönbség 2 kilométeren. Ez nekem annyira durva, hogy néhány próbálkozás után feladtam, a kerékpár ment a pincébe, és vettem egy rollert, mert azzal visszafelé fel tudok szállni a buszra.

2022. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerekparozni akarsz te, hanem ugyanugy lusta maradni de a latszat kedveert biciklin.


A montit nyilvan rendbe kell tenni hogy ne szenvedj vele, de ha tekeres, erofeszites nelkul akarsz 'kerekparozni', akkor vegyel robogot.

2022. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt a célhoz számit!


Fogyni akarsz akkor csak hagyományos. Bár hozzá teszem egy jó bringát is tekerni kell...


Közlekedni akkor elektromos.

Hogy ne leizadva érj célba. Bár meholdható azzal is...

2022. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni akarsz "jó ötlet az elektromos bringa"?

Legalább annyira, mint a fotel, csak kényelmetlenebb.

2022. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#4: 👍👍👍😂
2022. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 pont igy, mondjuk legalabb menetszel van ami huti, a fotelban meg kell egy ventillator is.
2022. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem teljesen így van. Elektromos bringával is kell tekerni,a különbség annyi,hogy nem 5km/h-val tekersz fel a hegyre hanem 10el,de tekerni kell!


Jó persze lehet nulla tekeréssel is haladni de akkor minek venne bringát?

2022. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 NTBS ***** válasza:
Fogyni, hagyományos.
2022. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy értelmeztem, a rásegítést, hogy kell tekerni, csak haladok is. A mountimmal tekerek mint állat, csak nem haladok.
2022. szept. 11. 19:39
 10/22 MGéza ***** válasza:
100%

Ha tekered mint az állat de nem haladsz, akkor kategóriát kell váltanod:

Cross-trekking, fitness, outi, gravel, attól függ mire van pénzed. Ha fogyni is akarsz, akkor az e-bike legyen az utolsó jelölt.

2022. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!