Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cross trekking átalakítás...

Cross trekking átalakítás egysebességesre?

Figyelt kérdés
van egy 24 sebességes cross trekking amit sík terepen használok hegyek nem nagyon vannak,ezért tervezem egysebességesre alakítani 48/18 átétellel ez mennyire megfelelő?
2023. aug. 16. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Állítsd be ezt az áttételt a kerékpárodon és ne nyúlj a váltókhoz.
2023. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Gondold át, mert elég egy viharos szembeszél és máris jól jönne a váltó.
2023. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tothp ***** válasza:
Én 42-17-tel túráztam. Az már laposon kicsit túl pörgős volt. De a kisebb emelkedőkkel is megbírkóztam. Érdekes kihívás a "singlespeed". Érdemes kipróbálni. A jó kondi nem árt hozzá.
2023. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:
100%

Egysebességest csak igazi városban használnék, ahol a nagyobb szelet felfogják az épületek, emelkedők meg tényleg csak elvétve akadnak, például Kecskemét, Szeged. Kisebb városkákban nagyobb falvakban már bele lehet futni olyan szeles időbe hogy bánod majd az átalakítást. Ha meg kicsit túrázgatsz is, végképp rossz ötlet.

Tanuld meg helyesen használni inkább a lánctányérokat, ha sok bajod van a váltással akkor inkább egyben cseréld, esetleg agyváltósra, azzal kevesebb a probléma.

2023. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!