Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért baj, ha valaki nem...

Miért baj, ha valaki nem hosszú szárú zokniban bringázik?

Figyelt kérdés
Országútis topikokban szokott elojonnk ez az "etikett", de eddig nem értettem meg miért van ez.
2023. aug. 22. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én benne vagyok pár országútis csoportban, de erről még nem hallottam.
2023. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Kit érdekel? valamikor zoknit se veszek ugy tolom.
2023. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet még nem hallottam.... És ritkán is látok outisokat hosszú szárú zokniban. Időnként ilyen kicsit idősebbeket, de rajtuk is kompressziós zoknit szoktam látni.
2023. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyet. Max. józan paraszti ésszel arra tudok gondolni, hogy outikon jellemzően nincs láncvédő és sárvédő, ami megvédené a lábszárat a ráfröccsenő sártól, olajtól.
2023. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tothp ***** válasza:
100%

Miért? Baj?

Most akkor kezdjem előröl az elmúlt 34 évemet?

2023. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Az országútisok egy része elég sznob. Szerintük csak úgy lehet kinézni a bringán, mint egy profi versenyző. :) A lábat is borotválni kell, mert a szőrnek nagy a légellenállása, meg különben sem trendi a bundás virgács.
2023. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tothp ***** válasza:
50%

6-os

Értem én. lehet túl öreg vagyok.

A mi korunkban a csehszlovák favorittal glottgatyában is lehettél király, ha gyorsabb voltál a többieknél.

Még az akkori versenyzők közt is presztizse volt a "kiscsókának" ha bírta velük a tempót.

2023. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha zsákfaluba mész wörkoutolni, akkor kell a hosszú szárú fehér adibos zokni szandállal!
2023. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

6

Igazad van, ritka sznob népség az országútis. Ezt már én is annyiszor megállapítottam magamban, örülök hogy nem csak én gondolom így. :D Pedig nekem is van országútim, csak én nem hordok mezt, a betétes naci fölé felveszek egy rendeset, meg ilyenek. Nem is vesznek komolyan 🤷

2023. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MGéza ***** válasza:
#9: Amúgy kicsit jogos a furcsa nézés, ha a nem aláöltözet gatya fölé felveszel egy másikat. :) A mez felső meg a másik, vár igazából a te bajod, ha bóti pólóban döglesz meg a nyeregben. Persze ha nem csak úgy kirándulgatsz hanem tényleg hajtasz. :)
2023. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!