Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Őszi-téli kerékpározáshoz női...

Őszi-téli kerékpározáshoz női hosszú nadrág amin nem fúj át a szél?

Figyelt kérdés

Most hogy kezd hidegebb lenni az időjárás, valami olyan testhez simulós, legging típusú női nadrágot keresek, ami jó biciklizéshez is.

Amit szeretnék: ne fújjon át rajta a szél, kb. 5-15 fok között lehessen használni és ne legyen benne biciklis applikáció.

Okok: van egy applikációs rövid biciklis nadrágom, ezt venném alá/fölé azon felül szívesen használnám még egyéb téli sportokhoz is pl. túrázáshoz. Ezért nem szeretnék applikációt.

Ha lehet, 15 000 ft-ig álljon meg az ára.

Tudnátok ilyesmi nadrágokat ajánlani? Van ami nektek már bevált ilyen célokra?

Egyelőre a Decathlon oldalán néztem fitness melegítő nadrágokat de ezekkel kapcsolatban kételyeim vannak mennyire szélálló, stb. Legjobb ötletem, hogy bemegyek az üzeltbe és megkérem az eladót, hogy javasoljon valamit.



2022. szept. 19. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos olcsóbb és hatásos megoldás lehet még az aláöltözet.

Vagy a lábmelegitő(legwarmer) Nekem mind 2bevált.

Mondjuk a lábmelegtőhőz kell combizom.


Amin nem fúj át a szél az a windstoper-igazi varázsszó.

2022. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Az aláöltözet jól hangzik, néztem is ilyen térdmelegítőket korábban, de elvetettem mert nem nagyon van olyan nadrágom, ami alá alkalmas lenne.

Biciklizésre alkalmas ilyen nadrág az nekem vagy pamut legging (ez kb olyan mint a harisnya, nem hiszem h alkalmas lenne) a másik meg a farmer ami hosszú távon szerintem szintén nem a legalkalmasabb sporthoz.

2022. szept. 19. 17:29
 3/21 anonim ***** válasza:

Mit értesz applikáció alatt? A "pelenkás" betétet?


Téli futónadrágot keress, és vegyél hozzá aláöltözőt. Több vékony réteg sokkal jobb hőszigetelő, mint egy vastag.

2022. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2: a pamutot felejtsd el! Funkcionális anyagú nadrág kell, ami átereszti az izzadságot. A pamut csak felszívja, és nedves cuccban tekerni egy kínszenvedés.
2022. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat. :)

#4: nagyon jól hangzik, a kinézete is tetszik, szerintem ez lesz a befutó.

2022. szept. 19. 17:35
 7/21 anonim ***** válasza:

Ez pl. windstopperes, de jóval több, mint az anyagi kereted...


[link]

2022. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

6: ha nem túl sürgős, még érdemes nézegetni az aldi-lidl kínálatot is, hátha lesz még bicajos hét....

Ott is szokott lenni igencsak kedvező áron bicajos ruházat.

2022. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Hamarosan nagyobb, több napos túrára mennék, ezért is időszerű a kérdés. Pár órára eddig eltekertem a városban hidegebb időben harisnya+farmerben, de azért egész napokra ez nem az igazi.
2022. szept. 19. 17:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9: megértem...

Én már nem is tudok farmerben bicajozni. Az ülepénél a vastag varrás iszonyatosan "feltöri", kidörzsöl. (nő vagyok)


Ezek a futónadrágok a legjobbak, és alá valami jó vastag legging (műszálas). Ezt is a Lidl-ben veszem, kb. egy ezres. Puha, bolyhos belül, mikroszálas.

2022. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!