Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Repedt alu vázzal lehet...

Repedt alu vázzal lehet valamit csinálni, újrahasznosítani?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapom a leoltogatásokat, nem biciklinek akarom használni. Már vettem újat.

Azon kívül, hogy lomtalanításkor kiteszem a fémgyűjtögetőknek, valamire fel lehet használni? Lehet belőle bármit barkácsolni?

Méh telepen leadni sem látom értelmét, mert 2 kg az egész. Kapnék érte 500 Ft-ot. Az autómba az üzemanyag többe kerülne míg odáig elviszem.


2023. aug. 27. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg kerékpár volt meg lehetett volna hegeszteni.Ebben az állapotában ahogy írod nem sokat ér.
2023. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Amíg kerékpár volt meg lehetett volna hegeszteni.Ebben az állapotában"


Ezt nem értem. Milyen állapotot írtam? Nem vágtam szét flexszel, nem vertem szét nagykalapáccsal vagy ilyesmi... De megmondom őszintén én az utólagos hegesztgetésekben nem nagyon bíznék. Nem a hegesztésnél tört el.

2023. aug. 27. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet az aluminiumot is hegeszteni. Persze hozzáértő ember és technika kell hozzá.


Ha kertes házban laksz, akkor lehet belőle virágtartót csinálni.

2023. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:
Ha a hátsó villa ép, akkor nagyon faca kis cent(r)irozó állvány lehet belőle. Igazándiból szinte kész is csak satuba kell fogni a nyeregcsőnél.
2023. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!