Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Z-tech 89 C "Fatbike"-ot,...

A Z-tech 89 C "Fatbike"-ot, vagy hasonló jellegű járművet megéri megvenni egy olyan embernek, aki nehezebben mozog?

Figyelt kérdés

Ez egy 20"-os kerekű, mélyvázas elektromos bicikli, vagy igazából segédmotor mert magától is meg tud indulni egy gázkar segítségével, ami nagy előny a forgalomban.

Nem tudom, hogy milyen a minőség és mennyi ideig bírná, emiatt vagyok bizonytalan. Igazából munkába, boltba járáshoz kéne nem nagy távolságokra.



2023. aug. 29. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tömegáru millió robogót látok belőle , de ez a gép draga a gagyisagahoz . Tennék hozzá stexet vennék komolyabbat vagy inkább benzineset .
2023. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, milyen magas az illető, mert ezek a 20 colos kerekekkel szerelt járművek nem sok embernek kényelmesek/használhatóak! Arra jó, hogy felülj rá és húzod a gázt és közlekedsz, de arra, hogy tekerd is, már kevésbé és ha tekerni is kell, akkor ha nem nyújtott a láb, azzal szét b...od a térdeidet! Egy nehezen közlekedő esetében ez pláne nagy baj, de igazából mindenkinél nagy baj tud lenni! A legtöbb Z-tech ilyen, a "robogóik" is, azt se tudod igazából hajtani, a pedál csak azért van, hogy ellehessen mondani, hogy hát ez egy bicikli. Nincs a Z-tech-el semmi baj, mert jó a magyar team, lelkes, szívesen segítenek mindenben (még akár abban is, ha a rendőr jogtalanul büntet meg!), felkészültek, de ha nincs jogsi, én azt javaslom, hogy egy normál méretű bringát vegyél, ha van jogsi, akkor viszont egy, a terepviszonyoknak megfelelő paraméterekkel rendelkező, szintén normál méretű robogót vegyél a Z-tech-től!
2023. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!