Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol vegyek olcsó, használt...

Hol vegyek olcsó, használt biciklit Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Neten nem szeretnék biciklit venni, mert ki szeretném próbálni előtte, megnézni, válogatni.

Szóval tudtok olyan boltokat Budapesten, ahol 15-35 ezerig vannak használt biciklik, amiket árulnak?


Előre is köszönöm a választ!



2018. aug. 11. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:

"tudtok olyan boltokat Budapesten, ahol 15-35 ezerig vannak használt biciklik,"


Nem, maximum gyerek kerékpárokat. A boltban árult dolgok mindig drágábbak, mivel a helyiség bérleti díját, rezsijét is fizetni kell, adózni, stb.

A neten, ha valaki eladja a saját kerékpárját, az után meg még adózni sem kell.

Keress olyan biciklit, ami a közeledben van és vedd meg személyes átvétellel.

Ebben az ársávban máshol nem igazán találsz.


és hogy lásd, nem kötözködésképpen írtam a válaszom: van egy nagyon jó kerékpárszerviz a Podmaniczky utcában, először azt akartam ajánlani, de rákerestem és kiderült: ott sincs ennyiért.

2018. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jòfogás alkalmazás segít.

Begépeled a közvetlen környéked,ha szerencséd van gyalog is eltudsz menni érte.

2018. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp föl akartam tenni egy hasonló kérdést, mert az a baj, hogy itthon túlzottan föl vannak értékelve a használt biciklik. Ősi, korszerűtlen, de működő darabokért is olyan árakat kérnek, amiket tőlünk nyugatra simán kikukáznak. No ilyet szeretnék én is találni, max. 5-10k-ért, de ezeket itthon 20-50k-ért kínálják. Ki veszi meg ennyiért, és vajon lehet-e belölük alkudni?
2018. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itthon valóban drágák a használt biciklik, de az újak is annyiba kerülnek, mint tőlünk nyugatabbra miközben ott kicsit jobban keresnek. Szóval azért drágák a használtak mert az újak is azok.

A jófogás, bikmag apró, tesztbike apró oldalakat nézegesd és ha találsz olyat ami érdekel, akkor elmész és kipróbálod. Aki használt bicilklit vesz az legtöbbször kipróbálja, nincs abban semmi.

2018. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekel.
2018. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hi . Testbike egyéb netes oldalon pl facebook csoportokban . Kérj sok részletes képet de ne természetben készültet hanem zárt helyen mert nem ott tompít sem csillog .
2018. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy alig használt 1996-os gyártásu márkás bicajom van.

Korszerű bicajt hajtó ismerőseim kiszokták ptóbálni,csak a féket tartják gyenge pontnak.

Csak gondolat ébresztőnek írtam.

2018. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!