Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok...

Milyen kerékpárt ajánlotok városi használatra úgy 90-120.00 forintig?

Figyelt kérdés

Napi szintű használatra.


Riverside 100?


dec. 7. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Általában egy jó állapotú használttal jobban jársz ebben az árkategóriában.


Amúgy férfi, vagy női váz, mekkora méret, sík, vagy hegyvidék, van-e akár csak párszáz méter zúzottköves, földutas rész...


A használtat pedig az indokolja, hogy azon jó eséllyel lesz csomagtartó, esetleg lámpák, kitámasztó, sárvédők, ami a mindennapos városi használatot lehetővé teszi. A Riverside 100-ra még vagy 20ezer Ft-ot kell költeni, mire mindez rákerül.


Ha a gyakori ki nem törli, itt van a jófogás 80-120 közötti kerékpárkínálata. [link]


Szűkítsd a lakóhelyed környékére, aztán böngéssz kicsit!

dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha kb. sík terep és csak boltba meg ide-oda mennél akkor egy váltó nélküli bicót vegyél női vázzal akkor is, ha férfi vagy. Én egy Csepel Budapest-et nyúzok ilyesmi célra és teljesen jó.
dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért legalább egy 6-os hátsó váltó (vagy agyváltó) nem árt ha van síkon is. Egyrészt ha sokszor kell megállni, elindulni, nem kell erőlködni, vagy egy enyhébb emelkedőn is jól jön. Nem beszélve pl. egy erős szembeszélről, ami szinte megfog, ha nincs váltó. Én a 6-os láncváltót munkába járáshoz is kihasználtam, pedig síkon tekertem, egy-két minimális (alig látható, de érezhető) emelkedővel.
dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csakis agyváltósat. Sokkal, de sokkal praktikusabb. Ha sík terep akkor bőven elég a nexus3-as. Fontos, hogy ne legyen se szürke, se fekete a bringa színe!!! Szintén a "női" vázast javaslom és elöl egy kosárral. Sima, fix elsővilla legyen, és minél kecesebb csiricsáre. V-fék elöl, hátul. Gumi 26×1,75-ös reflexcsíkkal és macskaszemmel is, lássanak! Vékonyabb gumit ne.
dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legnagyobb vázú női Csepel Budapest A vagy B, 28-as kerékkel, agyváltóval, elöl kosárral. Városi kerékpározáshoz kitűnően használható. Ne akarj mtb-t vagy versenybringát.
dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1,75-ös gumi tudtommal 47 széles. Szerintem az sok, trekkingen 40-es bőven elég, a városimon meg 37-es van. Utóbbi nekem könnyebb, fürgébb és elboldogulok vele murván is.
dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Városi használatra keresi, bár kinek mi a városi használat. Az 1,75-ös nagyon jó a térköves kerékpárutakon, de trekkingre nem biztos, hogy fel lehet rakni a váz miatt.
dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pl. az EuroVelo6 egy része térköves, a 37-essel is simán megyek rajta.
dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!