Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kormánycsapágyat milyen...

Kormánycsapágyat milyen csapágyra tudnám cserélni?

Figyelt kérdés

Ilyen van benne most: [link]


És az volna még a kérdésem, hogy ez milyen tipusú? (integrált, félintegrált,stb...) ?


dec. 23. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Leginkább ugyan ilyenre, ezekkel a paraméterekkel rendelkezőre.

Egyébként ez félintegrált, ami a futurisztiksan hangzó nevével ellentétben semmi extrát nem jelent, csak azt, hogy a csésze bele van süllyesztve a vázba.

dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leginkabb kormány csapágyra. A paramétereknek egyezni kell.

Átmérők:váz,villa nyak.

A többi annyira bem számit.

dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MGéza ***** válasza:

Jobb ha egyben rendelsz, vagy leolvasod a gyártót, típust és gyári. Rengeteg bolt van Magyarországon is, szinte biztos hogy valamelyik árul hozzá alkatrészt, csak nehéz ráakadni, főleg google alapján, mivel a reklámozott teljes kerékpárokat akarja rád sózni...

De például itt ráakadhatsz megfelelőre:

[link]

Ez az alkatrész egyébként ahogy látom kemény 6$ ha rendeled külföldről. Lehet ingyenes nemzetközi szállítással is megjön. Csak nem biztos hogy érdemes ugyanolyanra cserélni, olcsó húsnak híg a leve logikát követve.

dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Julong neves gyártó...🤨

Szóval én nem eröltetném. Van jobb is bőven.

dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki: [link]


Ha jól néztem ez azonos a mostani méretekkel ha jól tájékozódtam.

dec. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!