Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gravel vagy országúti?

Gravel vagy országúti?

Figyelt kérdés
Melyik fajtát érdemesebb megvásárolni?
dec. 24. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mászkálni gravel, sportolni országúti.
dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az attól függ, hogy mire akarod használni. Szigorúan csak jó minőségű aszfaltra országútit érdemes. Gravelnak akkor van értelme, ha mész rossz úton, földúton, vagy fontosabb a kényelem mint a sebesség. Ha nagy darab vagy, vagy csomagos túrákra akarsz menni, akkor megint inkább a gravel a nyerő, mert jobban terhelhető (általában).
dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TR75 ***** válasza:

Gravel kényelmesebb, szélesebb gumi, magasabb fejcső, gyengébb terepen is elboldogul (manapság kezdenek első teleszkópoz tenni rá), mivel felkapott lett, drágább.

Országúti sportosabb, keskenyebb gumi, belehajolósabb testtartás, a sebességre van kihegyezve.

Szóval attól függ, mire kellene.

dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél egy országútit és rakj rá 3 mérettel nagyobb gumit. Hopsz, máris ott a graveled.
dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Fitnesz.
dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MGéza ***** válasza:
85%
#4: Nem, nincs. Nincs ugyanannyi kiegészítőkhöz való felfogatási pontod, nem fér bele ugyanolyan széles gumi, más a geometria, esetleg a kormányt is cserélni kell a kényelemért.
dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Sosem értettem miért vonnak folyton párhuzamot a két bringa közt, tök másra valók... Nekem van mindkettő, mert nem igazán tudják helyettesíteni egymást, csak számomra nem elfogadható kompromisszumokkal. De ha csak egy bringám lehetne, a gravelt választanám, mert az elég sokoldalú bringa. Mivel meg lehet pakolni, több napos túrára meg bevásárlásra is jó, rajta elfér normális sárvédő, szóval télen is lehet menni vele. Ugyanakkor sosem fogja azt a suhanás élményt adni mint az outim, és nem olyan könnyű vele végignyomni a BuBát mondjuk.
dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
62%

Ha jo graveled lesz, akkor azzal is tudsz gyorsan tekerni. Minimum 25+km/h atlag.

En nyaron kiprobaltam eletemben eloszor, elotte sosem hasznaltam orszagutit. 28km/h volt az atlag es 75km tavot tettem meg. Nem faradtam el.

jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amelyikre szükséged van, de ha végképp nem tudsz dönteni, azt javaslom próbáld ki mindkettőt.
jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!