Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti/gravel kerékpáros...

Országúti/gravel kerékpáros alsó öltözködés hogy néz ki?

Figyelt kérdés
A passzos betétes rövidnadrág alatt nincs alsó, vagy az alatt van egy plusz a betétes alsó és a rövidnadrág nem betétes?

2022. szept. 6. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában kantáros nadrágot hordanak belevarrott betéttel, és alá már nem vesznek semmit.
2022. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Betétes nadrágnak az a lényege, hogy ne legyen alatta semmi. Ha aláveszel valamit, az összegyűrődik és szétnyomja a s*gged meg mindent. Ha zavar, hogy nagyon passzentos, akkor lehet kapni montis nadrágot, ami egy betétes alsóból és egy lazább rövidnadrágból áll.
2022. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Betétes nadrág, alatta semmi.

Régen hordtam alatta alsót, de egyszer úgy alakult, hogy anélkül mentem és rájöttem, hogy sokkal jobb így.

2022. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen nejlon-spandex anyagú sport férfi tangát veszek a passzos biciklis nadrág alá. Ez hasonló anyagú mint a nadrág, nem tartja az izzadságot, jól szellőzik. Nekem nagyon bevált, tök kényelmes így.
2022. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!