Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan válasszak kerékpárt?

Hogyan válasszak kerékpárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves fiamnak (175 cm, 64kg) szeretnék kerékpárt venni szülinapjára, ő főleg a városba járna vele.


A sok bringa közül hogy válasszunk neki jót?


(Debrecenben élünk, úgyhogy ha tudtok jó boltot/weboldalat azt is javasolhatjátok)



febr. 5. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, mindenképp üljön fel néhányra, az hasznosabb, mint a webboltokban olvasott paraméterek. Egy szaküzletben hasznos tanácsokat is kaphattok. Mivel kerékpárt nem 1-2 évre vesz az ember, érdemes lehet elutazni egy távolabbi üzletbe próbálgatni, de a Decathlon sem rossz választás, az valószínűleg Debrecenben is van.
febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
El kellene menni egy Decathlonba és megpróbálni különböző féle bicikliket. Városi használatra jó lehet egy fitness, egy gravel vagy egy trekking is.
febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Debrecen sík terep, úgyhogy akár egy egyszerűbb városi kerékpár is megteszi. Felesleges pl. a 21-24 sebesség, úgysem használná ki. Lényeg, hogy megfelelő méretű és kényelmes legyen.
febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

15 éves kölyöknek szerintem fontosabb, hogy olyan legyen, amit ő szeretne, nem pedig az, hogy mi való oda ahol használja.

Én 15évesen rá nem ültem volna másra csakis a bmx-em… még balatont is kerültem bmx-el.

febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Van-e mániája?

Tehát tele legyen idióta rugókkal, vagy virsligumis legyen, vagy bantamkerekű, vagy cruiser, vagy tényleg kerékpározni szeretne, iskolába járni a városban? Vagy romániában akar hegyről legurulgatni?


Ha értelmes bringát akar, azaz iskolába járósat, akkor agyváltós legyen és felejtse el az első rugót is. Totálisan fölösleges.

febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tothp ***** válasza:
68%

Ismerve az ifjúság lelkivilágát (meg az én ifjúkori lelkemet), én a 4-es válaszolóval tartok.

Hiába lenne elég egy 3 sebességes agyváltós, vagy sima kontrás bicaj, azt nem fogja szeretni, mert nem menő.

Jó lenne tudni, hogy mire mozdul.

Az én fiamnak 26-os MTB-je is van, de a lepukkant, agyonütött BMX-el szívesebben jár. (most nem, mert defektesre fékezgette a hátsógumit és nem hajlandó a zsebpénzéből új gumira beruházni.)

febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Biciklikből sok fajta kétezik, pl. trekking, országúti, MTB, BMX, stb... Vannak kifejezetten városi biciklik is, vagy a mindenre-is-jó trekking, de én inkább olyat vennék, ami neki tetszik. Ezt nyilván nehéz lehet kitalálni. Én a helyedben inkább elvinném magammal egy üzletbe, hogy ő választhasson.
febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az lenne jo, ha o valasztana.

Mert nem tudjuk mi a celja vele. Sprint, hosszutavu pl orszaguti kerekpar jo.

febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Csajozás, mi más.
febr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!