Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok tanácsot adni, hogy...

Tudnátok tanácsot adni, hogy milyen elemeket vásárolhatok az lábbi biciklihez? (Kerérpár alkatrészekkel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Trek 4300 DISC a típus.

Szeretném kicserélni a felnit rajta, mert estem vele egyet és szerintem eltört valami, mert ide-oda leng a kerék.


Ez a felni van rajta most:

Bontrager AT-650 Disc


Viszont ez elég drága, tudnátok ajánlani valamit, ami árban kicsit kedvezőbb?


Illetve az agyakat is cseréljem le?


Első agy:

-Formula DC20 alu


Hátsó:

-Formula DC22 LW alu


Ezeket nem néztem meg milyen árban vannak, de ha tudtok itt is jó ár/érték arányban mondani valamit, akkor azt megköszönöm.


Meg lehet hülye kérdést, de a pedált meg a szerkezetet, ami közte fogja szeretném valami stabilabbra és jobbra cserélni, nem pedig műanyagon hagyni. Erre tudtok valami tippet adni?


Válaszokat előre is köszi.



febr. 8. 12:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Amilyen régi alkatrészek vannak rajta, akár egy teljes cserét is leírhat valaki, ha szeretne, hogy ő ezzel a vázzal mit rakna össze.
febr. 8. 12:43
 2/4 anonim ***** válasza:

" és szerintem eltört valami, mert ide-oda leng a kerék."

A hibát kellene meghatározni, mielőtt mindenfélét bevásárolsz. Valószínűleg simán csak nyolcas van benne.


Pedál és hajtómű természetesen cserélhető, a tengelytől és a kerékpártől függő méretek tükrében. Azt vedd figyelembe, hogy hajtómű csere esetén nagyon jó eséllyel kell új lánc és hátsó lánckerék sor is.


[link]

A leírás szerint ilyen hajtómű volt rajta gyárilag, ennél stabilabbat szeretnél? Mert egyébként hogyan nem stabil?

[link]


Egy aluminium platform pedállal kb. minden esetben jobban jársz, mint egy műanyag.

febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
Ez most komoly? Egy drága felnit, kereket is 10-50k maximum összegből meg lehet javítani, de lehet egy 5-10k árazású centrírozás is segít a bajodon.
febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvittem szervizbe, ahogy mondtátok.

Jól gondoltam, az egész kuka, mint mondtam leng ide-oda :).

febr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!