Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sava kerékpárt vásárolni?

MGéza kérdése:

Sava kerékpárt vásárolni?

Figyelt kérdés
Az új gravel kerékpárokat nézegettem, erre ezek jöttek szembe. Az eredeti, fél millió körüli árat nem fizettem volna ki értük, de így 300k alatt már elgondolkodtató a karbon váz, tiagra váltás. Szerintetek? Bevállaljam?

márc. 11. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt elég jól letesztelik: https://www.youtube.com/watch?v=2JN3W6eiAic
márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Sírni fogsz az első tanyázás utáni vázreccsenést meghallva?
márc. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: Elvileg 15 év vázgarancia van rá, szóval annyira biztosan(?) nem lehet rossz. Azért írnak érdekes dogokat, például hogy a nyeregcsövet nem tudták betolni mert volt valami akadály benne, ez felvet még most is pár minőségi kérdést azért ezt elismerem, egy-két évvel a linkelt videó elkészülte után.
márc. 12. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esésre nem vonatkozik a garancia. És arra se, ha félre van fúrva a féknyereg csavarja és nem lehet rendesen beállítani a féket. Vagy a nyeregcsövet nem tartja rendesen és folyamatosan lecsúszik. És még ezer ilyen apró szar lehet, ami mind a pontatlan, igénytelen megmunkálásból adódik. De ezt elmondják a linkelt videóban is.
márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2: Esni nem nagyon szoktam, de ösvényekre, föld és kavicsos utakra nem célszerű az országúti. Tehát kell mellé valami ami könnyű, mert már megszoktam hogy az az. Még annak a 11 kilós karbon mtb-nek súlyát is sokallom amit nemrég vettem, de szabadulok is tőle mert nem való túragépnek, a felfogatási pontok hiánya miatt.

Levihetném ugyan villacserével 10 kiló köré, rákölthetnék újabb 100k-t 650B kerék 700C-re cserélésével, beszerezhetnék Surly cross bart vagy cserélhetnék komplett groupszettet meg akkor már vehetnék kormány is... Akkor már inkább másik mint a macera csak hogy elmondhassam, hogy egyedi gépem van.

márc. 12. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Az esés nem szokás kérdése, csak úgy hopp, magától történik. Ha nem sírsz utána a drágaságod miatt akkor vegyél jóóó drágát, de ha igen, akkor nem célszerű.
márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6: Nem tudom hogy most belőled az irigység beszél hogy leárazással megengedhetek magamnak egy listaár szerint 500k-s kerékpárt 260k forintért, vagy azt feltételezed hogy nem tudok normálisan, előrelátóan közlekedni, vagy más bajod van. Útviszonyok, kátyúk miatt a legritkább esetben esek, mert előbb lassítok és nem rongyolok bele ha érzem hogy ott probléma lehet. :)

Amúgy igen, volt már váratlan esésem, de az majdnem mind saját hibás:

- Nedves időben az első fékkel fékeztem, beharapott.

- Saját hiba: Minek szállítottam szatyrot kézben a kormányon? Persze hogy lecsúszott és blokkolta a kereket.

- Még nem szoktam meg a look pedált és nem akasztottam ki a lábam megállás előtt, ez inkább csak eldőlés volt.

márc. 13. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Minden tanyázás saját hiba.
márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!