Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy 10 éves dechatlon bicikliv...

Egy 10 éves dechatlon biciklivel nekiindulnátok egy 1 hetes bringatúrának?

Figyelt kérdés

Tréning bicikli, 10 éves kb. Évente 1x viszem teljeskörű szervízre, ahol mindig kicserélik az elfáradt alkatrészeket. Rendszeresen van használva, 30-70 km-es távokra/alkalom.

10 éve 100 Ft-ba került, tehat nem volt akkoriban egy rossz bringa.


Most nyáron megyek egy 1 hetes biciklitúrára, napi szinten 50-65 km-t fogunk megtenni. Lehetőség van biciklit is bérelni, de elég drága (kulfold), ezért gondoltam, hogy a saját bringám viszem, ilyen opció is van.


Igazából mentem már vele Balaton kört, rendszeresen használom, tehát el lehet vele tekerni, amíg a lábaim bírják. De nem tudom, hogy mennyire megbízható így 10 évesen 1 héten keresztül. Természetesen a túra előtt elviszem megint sgy teljeskörű szervízre.



márc. 15. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
*trekkin, nem tréning
márc. 15. 13:06
 2/7 A kérdező kommentje:
És 100 EZER ft-ba került. Bocsánat, ma nem vagyok elememben, ami az írást illeti 😅
márc. 15. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én egy 9 éves MTB t használok. Semmi baja pedig sose volt szervízben.
márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hellmano ***** válasza:
100%
A jelenlegi bicajom nekem is pont 10 éves és rengeteget használom. Igaz jó minőség, de szerintem a tiéddel sem lesz semmi probléma a napi 50-60 km az meg semmi végülis... szóval nyugodtan vigyed, elötte nézesd át azt semmi probléma nem lesz vele, de te ismered és ha rendszeresen használod, akkor tuthatod te is, hogy megbízható e vagy sem. Amúgy ja ilyen 100 ft-os bicajt nekem is szerezhetsz csak papírok legyenek róla :D
márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:

Csak a karbantartottságtól függ. Témába vág, az első túrabringája konkrétan egy Csepel kemping, ezer éves darab, a második egy kukázott monti vázra épül szóval kb bármivel neki lehet vágni:

https://www.youtube.com/watch?v=0gjXrgU4KEI&t=533s

márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 31 éves Trekkingemmel (Mali Trekking) is bevállalnám
márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan karban van tartva akkor simán neki lehet indulni vele.
márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!