Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ellopnák a biciklit így?

Ellopnák a biciklit így?

Figyelt kérdés
Futár vagyok, ha például a mester utcában a ház előtt az elektromos kerékpárt lezárom hátul patkózárral, elől féktárcsazárral, illetve hangos mozgásérzékelős riasztót aktiválok, akkor 5 perc alatt ellopnák? Mert ugye mozdítható, csak nem tudja, tekerni, tolni és üvölt a fülébe a riasztó.

márc. 28. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha rendszeresen ott tárolod akkor ellophatják, mert ha kinézik maguknak és rákészülnek akkor lenyúlják akármit csinálsz.
márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
1 perc az egészet elvagdosni, a visítóst le lehet szarni, vagy megpurhabozni.
márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam egy futAr mit tehet a biciklivel kiszallitas kozbe. Siman elvihetik
márc. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Egy jobb lakatot azért gondolom rápattint, csak nincs akkora balszerencséje, hogy abban a pár percben amíg a csomagot leadja arra mászkáljon valaki egy csapszegvágóval vagy akksis flex-el és lopási szándékkal...
márc. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ertem nekem is ilyen vaslancos lakatom van de ha nem tudom epp mihez oda kotniakkor sak a kerekehezkotve sokat nem erhet ha valaki felkapja
márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
#5: Valami azért csak van. Villanyoszlop, kuka taróvasa, lépcső korlátja, akármi.
márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mármint ha ott laksz, vagy hosszabb ideig ott tárolod akkor mindenképp van rá esély, ha 5 percre hagyod ott nagy eséllyel nem (max ha napi többször és valaki egyszer megvár). Vegyél egy airteget.


Nem vagyok benne biztos, de ez a 3 különböző védelmi mód szerintem lehet csak még feltűnőbbé teszi ahogy rakod rá, lehet érdemes lenne csak egy jó nagy lakattal a vázat odazárni valamihez. Ha a te tulajdonod a cucc és nem sajnálod, lehet segít egy kicsit leharcoltabbá teszed, hogy ne szúrja ki az emberek szemét hogy ez egy drága dolog. (persze továbbra is látható de hátha segít ha kicsit koszos, van rajta ragasztószalag vagy valami)

ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!