Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egerben milyen jó helyek...

K.O. kérdése:

Egerben milyen jó helyek vannak ahová érdemes elmenni, pl érdekes/szép helyek, elhagyatott helyek stb és bicóval is meg lehet közelíteni?

Figyelt kérdés
pl régi homokbánya a homok út felett, vagy szépasszony völgy, vagy az Eged hegy alatti rész, vagy valami ilyesmi érdekelne, ami kicsit kirándulós is, de még belterületen van, vagy épphogy, vagy a közelben

ápr. 3. 21:47
 1/7 tothp ***** válasza:
76%

Nem tudom mennyire van neked messze mondjuk Felsőtárkány?

A viadukttól kb 8-9 km a falu központja. Onnan még kb 3-4 a vöröskő forrás. Ha szerencséd van, esős idő után látványosan jön ki belőle a víz. De ott a falu környékén még számtalan szép hely van.

ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%

Ostorosi tó. Kicsit messzebb van ugyan egertől de biciklivel simán ellehet tekerni oda.


Ajánlom még a Király rétet is. Nagyon szép helyen van. Ha arra mentek útba esnek még a nyerges és mész hegyi kaptárkövek is, azokat is meglehet közelíteni biciklivel. Vagy ha tényleg bevállalósak vagytok akkor akár szomolyára is elmehettek egy erdei úton. A Via ad Szomolya ilyen erdős, földes úton visz el teljesen Szomolyáig.


Ezekre a helyekre természetesen inkább terepre szánt cangákkal éri meg elmenni bár a homokbányából ítélve neked is az van :D


Egyébként ajánlom a locus map-ot. Play áruházba fent van. Ott betudod állítani hogy MTB-re tervezze az útvonalakat. Olyan utakat is megtalál amik pl a google mapson nincsenek megjelölve. És sok kirándulóhelyet is találhatsz vele a környéken.


Remélem tudtam segíteni. Jó tekerést!

ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy merre indulsz el, csak indulj el.
ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

13:58

köszi, igen tárkány már megvolt sokszor, egyik kedvenc hely, van jó kis pálya is az erdőben:) egyáltalán nincs messze sztem, gyerekekkel is simán vállalható:)

ápr. 4. 19:20
 5/7 A kérdező kommentje:

14:09

tleg az ostorosi tó, el se hiszem hogy nem jutott eszembe😄 amióta magánterület a tó, el van felejtve.. akkor mehetünk nyugodtan, nem szól bele senki? ja ja a kaptárkövek, az is bejött, mondjuk amerre mi mentünk jó saras-mocsaras volt az út, a király rét az nincs meg, azt nem vágom melyik

ápr. 4. 19:23
 6/7 A kérdező kommentje:

17:35

amúgy ja, eddig is azt csináltuk, csak már nem lukadtunk ki új helyekre, de sztem ostoros lesz a következő

ápr. 4. 19:24
 7/7 A kérdező kommentje:

14:09

szomolya is jól hangzik, lakik is ott ismerösöm de gyerekek is lennének, úgy meg már nem merem, múltkor nem tudom megvan-e az a hely neked, ami szalók és demjén között van, ilyen kis 3 tavas park vagy nem is tudom micsoda, na azon az úton minden bajuk volt a gyerekeknek, úgyhogy már akárhova nem merem vinni őket:D köszi szépen neked is, sőt főleg neked az ostorosi tó miatt:) most noszvaj is eszembe jutott, de az szinte végig főút, nem is tudom azóta csináltak-e arra biciklis utat

ápr. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!