Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 145kg vagyok biciklit szeretné...

145kg vagyok biciklit szeretnék venni. Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Szóval biciklivásárlásra adtam a fejem. 145 kg vagyok 185cm magas. Az elmúlt másfél évben leadtam 20kg-ot, terembe szoktam járni, ott rákaptam a tekerésre. Aztán úgy gondoltam, hogy milyen vagány lehet mindezt a természetben. Érdeklődtem néhány kereskedésben. Egyik helyen ajánlották [link] típusú kerékpárt. Másik boltban pedig egy aroza típust viszont semmit lényeges infót nem lehet róla találni a neten csak honlapjukon...

Köszönöm az építő jellegű válaszokat!



ápr. 4. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán értem, hogy miért éppen ezt, és miért CSAK ezt...


elég sok minden függvénye, hogy milyen bringa lenne a legideálisabb neked


- mennyit tekertél-tekernél

- hol-hogy használnád

- milyen kritériumaid vannak a súlyod és magasságod mellett

(és milyenek lehetnek, ha kicsit jobban belemélyedsz a témába)

- súlyod mellett mennyit nyom a pénztárcád

- stbstbstbstb

ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha aggódsz a terhelés miatt,a cube vázak általában túl vannak építve,nehezebb/masszívabb mint amire szükség lenne(legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom)

Szerintem az attention jó választás,kezdő montinak teljesen megfelel

ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Valakinek neki ne menj mert olyan lesz mintha egy ágyú golyo talalna el.
ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

BMX

Rugózás ne legyen a bringán.

ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Az ajánlott bicikli jó, csak túrázásra jó.
ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó azért ennyire ne legyünk már sznobok:D Nem bántásból de ha azzal csak túrázni tudsz akkor szarul biciklizel
ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 28" Csepel cruisert neked találták ki, a küllői eleve vastagabbak, gumi is ballonos, tökéletes természetben biciklizéshez, és itt nem a hegyről legurulást, vagy az ugrálgatást és a hegymászást értem, persze a boltban olyan bringára hülyítenek rá amit el akarnak adni.
ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha eleve biciklivel mész a konditerembe, már az is sokat számít.
ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Én egy fatbikeot vennék. (nem, nem egy elcseszett szóvicc akart lenni! Nekem is 30+ a BMI-m. :D) Azok elég masszívak.
ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvettem a cube kerékpárt és nem bántam meg. Megsem nyikkan a súlyom alatt. Igaz a hátsó kereken látszik, hogy nagy súly van rajta. Ma nyomtam "nekem nagyobb túrát" 20 km-ert. A fenekemet jobban megviselte mint a fizukumat. Valószínűleg beruházok majd egy kényelmesebb nyeregre. Viszont a mai nap élményein felbuzvul holnap nyomok egy Nyíregyháza-Tokaj túrát és ha érzem magamban az x faktort akkor vissza úton is.
ápr. 14. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!