Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklis kesztyű nyári viselet...

Biciklis kesztyű nyári viselete nem hagy “nyomot” a kézfejen?

Figyelt kérdés
A Balatont szeretném körbebiciklizni, egy ilyen hosszú utat nagyban megkönnyítene egy jobbfajta bicikliskesztyű. Viszont az erős napsütésből adódóan nem fog a kézfejem igy kevesbe barnulni, mint a karom tobbi resze?
ápr. 11. 15:28
1 2
 1/12 tothp ***** válasza:
90%
Egy rendes biciklis bokától térd felettig, a bicepsz közepétől csuklóig barnul. Valamint barna még a két utolsó újperce. Na és az arca, természetesen a napszemüveg által a szem környéke fehéren hagyva. Ez egy ilyen sport :-)
ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
83%
Ott nem nagyon feltűnő, mivel a kézfej állandóan szabadon van szinte, így az több napsütést is kap az évfolyamán. Viszont én jártam úgy, hogy bicepszre raktam szorítót, amin a mezszámom volt és bizony az a csík kimaradt a lebarnulásból és egész nyáron bármennyire akartam az a csík soha nem érte utol a többi részen a barnulást. Az elején hülyén nézett ki, de utána már nem volt nagy a különbség. Amúgy fejpántot nem érdemes rakni, mert az elég hülyén néz ki, mikor leég a buci és a homlokon meg ott marad a csík, pedig sokan felrakják :D Kesztyűvel viszont soha nem jártam így, amit írsz.
ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hellmano ***** válasza:
69%
#1-es én is rendes biciklis vagyok, de én térdgatyában tekerek meg mezben állandóan, így nekem az általad írt jelzővel "bokától-térd alattig illetve vállig :D Én amúgy baseball sapkát is veszek a napszemüveg mellé, mert jobb együtt a kettő szerintem, mint csak a napszemüveg.
ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Így fogsz kinézni: [link]
ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
égető probléma... kend be a kezed napolajjal.
ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
De. Nem is veszek fel nyáron kesztyűt, csak ha nagyon muszáj. És nem is mezben tekerek ilyenkor, hanem ilyen fitness trikóban és nagyon rövid naciban, hogy szépen barnuljak. Lány vagyok.
ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom hogy nem úgy került kiírásra a kérdés, hogy: Workout során ... :D
ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
6-os, csúnyán meglátszik. Le kell venni mindent workoutizáskodáskor, bármilyen outfit is az.
ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
1-es: újperce? Nem inkább ujjperce?
ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Jó isten gyere le... Micsoda problémák vannak az életben 🤦🏿‍♀️ Mondjátok, hogy ez a kérdés troll.
ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!