Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mivel tudom kiszedni a nyeregc...

Mivel tudom kiszedni a nyeregcsövem?

Figyelt kérdés

Pár hete szervizbe vittem a biciklit, mert a nyeregcsőbilincsben a csavar (imbuszos) eldeformálódott és nem tartotta rendesen a csövet és a nyerget.


Vissza egy hatfejű csavart tettek. Most használnám megint a bringát, viszont a nyereg kissé magasan van, de nem tudom lejjebb engedni, mert fogalmam sincs, hogyan kéne kiszedni vagy meglazítani. Próbálkoztam villás kulccsal, de meg sem mozdul.


Bármi ötlet?


ápr. 23. 08:03
 1/2 MGéza ***** válasza:
73%
Igen. Vidd vissza, szedjék ki ők, nem te végeztél kontármunkát. Jó minőségű, nem kínai villáskulcs, előtte egy kis csavarlazítós fújás is megoédás lehet.
ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Gézuka a frissen berakott csavarra minek lazító? :D Pár hét alatt csak nem rohadt össze.


Kérdező ha csak villáskulcsod van és azzal nem megy, akkor inkább ne szórakozz, mert lesarkazod. Dugó, cső, vagy csillagkulcsot szerezz és azzal próbáld. De valószinüleg azért tépték meg ennyire kegyetenül mert csak így fogta meg. Valószinüleg nyeregszárat is kellett volna cserélni.

ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!