Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 130+ kg,188 cm-es vagyok....

130+ kg,188 cm-es vagyok. Szeretnék elkezdeni biciklizni. Milyen kerékpárt, milyen kategóriát nézzek? Városi kerékpárra gondoltam, kényelmes strapabíró legyen. Szeretném a kislányomat is szállítani rajta. Köszi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá de olyat tudnék elképzelni mint amivel a postások járnak azok jó masszívnak tűnnek
2010. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy city vagy trekking gépet válassz, azok aránylag jól terhelhetők minden értelemben és tudsz rá rögzíteni csomagtartót vagy gyerekülést
2010. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen city vagy trekking jó, ahogy már előttem is írták. Az alsóbb kategóriás új bringákon általában a kerék a leggyengébb láncszem, arra párszáz km múlva lehet hogy párezret még kell költened.


Gyerekülésből pedig - ha a gyermek sem épp egy nádszál - egy vázra rögzíthetőt válassz, azok erősebbek, strapabírók és pl. esésnél is jól védik a gyereket (például itt nézd meg a képet: [link] )

2010. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!