Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli lopás! Ti mit csinálná...

Bicikli lopás! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kinéztem egy zsír bringát amit szeretnék magaménak tudni. Sokat kéne spórolnom, hogy olyat vegyek, ezért inkább ellopnám a Spar elől. Már kifigyeltem, hogy mikor zárják le és hagyják ott. Ti hogy szereznétek meg? Karácsonyra ps3-at kapok, de bringa is kell!!!!
2010. dec. 8. 13:47
1 2 3
 1/24 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Mondd le a ps3-at és kérj inkább egy biciklit... nem egyszerűbb? Ne legyél telhetetlen
2010. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy. Odamész, valamivel amivel eltudod vágni, és kész. Amúgy nagyon telhetetlen vagy, én besírnák, ha nem kéne dolgoznom a biciklimért, nemhogy bicikli, de még ps3 is.
2010. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Nekem így lopták el a biciklimet. Remélem maradandó károsodást szenvedett vele a mocsok.
2010. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
remélem medöglesz
2010. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, de nekem ez olyan....cigány dolognak tűnik. ellopni a más biciklijét....
2010. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fake, vagy remélem egy kigyúrt csávó biciklije, és széttapossa a fejedet is a betonon. Ha az én biciklimet lopnád el, az biztos hogy nem nyolc napon belüli lenne. Gyökér, inkább dolgozz meg érte.
2010. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én addig rúgdalnálak, amíg véreset nem hugyozol. Aztán elvenném a személyidet, telefonodat, csak azért, hogy megtudjam, kivagy, hol laksz. felkeresném a szüleidet, és megbeszélném velük a történteket (letépném apád fejét és feldugnám anyád p****jába).


ezt csinálnám, ha rajtakapnék egy rohadt biciklitolvajt. És ha a sajátomat akarnád elkötni, sokkal dúrvább lennék XD


Gyűlölöm a mocskos biciklitolvaj fajtádat...

2010. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ha rasszista lennék azt írnám most, hogy büdös cigány... de nem teszem
2010. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
büdös cigány.
2010. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Van ott a Tesco előtt az a nagy magas hírdetőplakát. A fél méter vastag lábai valahol a bejárat közelében vannak. Szerintem szaladj neki az egyiknek ! Teljes erőből !
2010. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!