Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen ellenálló gumit tudtok?...

Milyen ellenálló gumit tudtok? Mielőtt kiérnék az erdőbe, már lyukas is, és tolhatom haza, hála a kocsmatöltelékek áldásos tevékenységének :S

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben négyszer (!) cseréltem a hátsót, és kétszer az elülső kerék gumiját. NEM lehet kikerülni, hogy roh.nának meg.
2010. dec. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg defektgátló szalag használata + a gumi oldalán feltüntetett maximális nyomás a kerékbe!


Egyébként elöl Continental Vertical gumit használok, még nem volt vele ilyen problémám. Összesen egy defekt volt vele, de az is egy rajzszeg volt, amit belenyomtak. Hátul most panaracerrel kísérletezem. Eddig maxxis ignitor volt, na az mindent összeszedett....


Üvegszilánkokba mész bele? A gumit szétvágja teljesen?

2010. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üvegszilánk, de már több, mint a gaz, gáz ez a falu...

Szépen szét tudja vágni.

2010. dec. 18. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, de nagyon köszönöm a választ!
2010. dec. 18. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Kenda defektmentes gumival átszoktam menni üvegszilánkon és nincs vele gond. Jelezd a rendőrségnek, hogy éjszakánként randalírozás megy.
2010. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2010. dec. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!