Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerem berendezése haza?

Konditerem berendezése haza?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A helyzet a kovetkezo,be szeretnék rendezni egy kis konditermet haza. Amit szándékozok venni:Fekpad,francia rúd,180 cm-s rúd,ferdepad,rúd húzodzkodáshoz. + súlyok, és vannak még egykezes súlyaim is.


Lábra nem kell edzenem arra járok kulon edzohoz,ugyanis az kell nekem.


e mellet még eljárnék heti 1-2x konditerembe is ahogy az idom engedi. edzek már fél éve de sokszor nincs idom elmenni,és jobb lenne csak így lefutni a pincébe edzeni,nem elmenni a város másik felére gyalog.


A kérdés a kovetkezo: mit vennétek még haza,ami fontos?


2011. okt. 8. 19:10
 1/7 cynic ***** válasza:
100%
egy jó hifit, hogy szójjon gyúrás közbe a METÁL
2011. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
100%

egy kábeles gépet amivel tudok lehúzást csinálni meg a földön ülve evezni.

a fekpadra a lábnyújtó helyére /már ha olyan a padod/ tudsz csinálni egy scott padot és akkor már az is van.

ennyi nekem elég is lenne,ha értesz hozzá ezzel sokra viheted.

2011. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a fekpad jah olyan h van lábra is rajta. utolso esetleg skypod vagy ilyesmid nincs?
2011. okt. 8. 19:41
 4/7 dirtboy ***** válasza:
47%
nincs,itt kérdezhetsz nyugodtan
2011. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt az evezos gépet nem lehet mással helyettesíteni? mert az elég drága :S
2011. okt. 8. 20:04
 6/7 dirtboy ***** válasza:
100%

nem kimondott evezős gépre gondolok,mondom felkel találni magad,nem kell minden gyakorlathoz másik gép.

ilyen gépre gondoltam,ezzel csinálnék lehúzást és evezést a földön ülve: [link]


ez pont egy 75ezres gép de megfelel az olcsóbb is,úgyis át kéne kábelezni a sok szarságot leszedni róla. a lenti csigát használnám evezésre,csinálnák hozzá különböző fogantyúkat és a fenti csigát pedig lehúzásra 6ahoz is jók a különböző fogantyúk /tricepsz fogantyú,tricepsz kötél,háromszög fogantyú bármi mehet rajtad áll nem nehéz otthon elkészíteni egyiket sem/ nem rég csináltam 3szog fogantyút jobb mint a gyári aztán csináltam egyet havernak is festéssel mindennel együtt,nem nagy dolog elkészíteni.

mondjuk fent azt a gyári lehúzó rudat lecserélném a sajátomra mert az 90kilónál úgy elhajlik mint egy fűszál.

a lapsúly sem kell hogy a legtöbb legyen a gépen,úgyis kevés még a legtöbbel rendelkező is,az elején elég egy nagy kézi súlyzót össze szerelni a lapsúly tetején és máris megnőtt a súly,ha meg már az is kevés akkor meg rá kell fogatni egy vascsövet és arra lehet rátolni a súlytárcsákat.

2011. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a sok tanácsot, de sajna én ezt nem tudom megcsinálni. csak 17 éves vagyok :D
2011. okt. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!