Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cross / Trekking kerékpár...

Cross / Trekking kerékpár 80e-ért. Milyet?

Figyelt kérdés

80e forint körül szeretnék kerékpárt venni, de nem tudom melyiket lenne érdemes. Amiket eddig nézegettem:


Caprine Tour Cross

Neuzer X2

Schwinn-Csepel Elite ACERA


Olyan kerékpárokat preferálok, amiknek a teleszkópja hétköznapi használatra tökéletes, és állítható, esetleg LOCK-olható. Illetve szeretném, ha hátul 11 fogas fogaskoszorú lenne, bár ez viszonylag olcsón a későbbiekben módosítható, de ha alapból az lenne annál jobb.


Szerintetek milyet vegyek? Esetleg tapasztalat a fent említettekről?


2010. dec. 19. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Caprine-vel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de még senki sem dicsérte. Neuzer: olcsó, jó minőségű, az X2-es nagyon összhangban van, öröm használni, ráadásul jó minőségű.

A Schwinn-Csepel mostanában egyre rosszabb bringákat gyárt, hosszú távon nem ajánlom.

2010. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A neuzer nekem is tetszik, kivéve a teleszkóp az, amitől félek. Viszonylag keményebb teleszkóp való alám, és attól félek, hogy ez az M2000 nem bír sokat.


Esetleg azt nem tudod, hogy a NEUZER X2-nél hátul mekkora a legkisebb fogaskerék fogszáma?

2010. dec. 20. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én éppen meg pont a Caprinehez értek ,

/nekem is egy Caprine spirite van 2 és fél éve bár már eléggé feltuningoltam de inkább XC/CC irányba :)/

[link]

ezt tudom neked caprinek közül javasolni ebben az árkategóriában neked tökéletes lenne. Teló assszem lockoutos tehát zárható a váz geometriája országútra tökéletesen megfelel váltó kormány stimt nincs benne kifogás és az ára is jó.

11-es fogaskoszorú olcsó...jó vicc :D Az a legdrágább egy 8-as is bőven elég országútra , nem hiszem hogy olyan meredeken mennél felfelé ahova kellene 11-edik fokozat még nekem is csak ritkán kell a 8. ;)

2010. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz az ötletet, de még1 MTB-ot nem szeretnék. Tehát az alap az, h 28" kerék és maximum 700X35C köpennyel. A fogaskoszorút szerintem félreértetted :) Ott arra gondoltam, hogy a legtöbb bicajon amit néztem, még menetes racsni van, és a fogaskoszorúk közül a legkisebb fogaskoszorú fogszáma 14. Ezt akarom 11 re levinni, azonban azt mondták, hogy menetes racsniban nincs 11 fogas, minimum 13. Ezért is hajtok most olyat, amiben kazettás agy van, és ezért is kötöttem egyelőre ki az X2-esnél. Tehát nagy és viszonylag keskenyebb kereket szeretnék nagy áttétellel. Országútin is gondolkodtam, de elvetettem az ötletet, mert városban szerintem a használata az útviszonyok miatt nem a legjobb, azonban egy cross-szal szerintem ugyan úgy városban is tökéletesen lehet közlekedni.
2010. dec. 31. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!