Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik olcsó és nagy választék...

Melyik olcsó és nagy választékkal rendelkező budapesti kerképárüzletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes bicajboltba menni bicajt venni látatlanban. Csak ha nem igazán érdekel hogy milyen bicajt veszel, hanem kapsz amit kapsz. Előbb érdemes kitalálni hogy milyen stílusú bicajt akarsz, mire akarod használni, szétnézel a neten, válogatsz a kismillió lehetőségek közül, aztán amikor kitaláltad megnézed hogy amit választottál melyik boltban tudod megnézni megtapogatni, esetleg megvenni, de rendelheted netről is, van amikor úgy olcsóbb.
2011. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én tudok neked olcsón, és jó minőségűt. de az ára attól is függ h mire használnád, és mennyit adnál érte... pl egy Camping bicóval nem mehetsz ugrálni...:P ide válaszolj, vagy írj privátba.
2011. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha például nem szánsz rá 50 rugót, akkor menj be az első boltba. hauser van mindenhol. abba a kategóriába egész jó. 60-70 ezernél, és fölötte nézzél ki valamit a neten, menj be minden boltba és érdeklődj, hol mennyi. netről ne rendelj, csak alkatrészeket.


segítsünk választani?


csak egy felhasználási területet és árat mondj

2011. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

a paraméterek: városban használnám majd minden nap, ellenben bírnia kéne a terepet is, mert Balaton körbebicajozás is szerepel a terveim között, meg kisebb terepek, emelkedők. Szánok rá, akár 60-70-et is, akár többet is (bár 100-at már talán nem és ez minden kellékkel együtt értendő), nameg bírni kéne a nem pont pehely súlyomat is.

2011. jan. 4. 07:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha városba és terepre kell akkor vegyél egy mtb-t és amikor az aszfalton használós időszak van akkor rá egy kenda k90-es vagy hasonló gumi, a Balatonhoz pedig a gyári terep.

Ilyen árban ha jó minőséget akarsz akkor a Neuzert tudom javasolni, nekem bevált. Ha jól tudom az X2-es modell nem is drága.

2011. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne ilyen keró üzlet Bp-en
2011. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!