Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 5 perc szobabicajozás mennyi...

5 perc szobabicajozás mennyi kalóriát éget? LE AKAROK FOGYNIII :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
kezdőknél esetleg szobabiciklin alkalmazva jó, mert ahhoz nem kell nagy tudás, hogy érezze mit hogy csináljon.
2011. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással tuti sikeres leszel...
2011. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 bix ***** válasza:
jaja. értettem. csak hirtelen már azt hittem hogy valamit én nem értek:) kicsit fura volt a megfogalmazás, ezért kérdeztem:) én azért maradok inkább a kardiónál. nekem úgy jött le hogy csak az aerob mozgás éget hatékonyan zsírt, de az igazából a kezdő fogyónál inkább csak a felvezetésre jó, szokja a mozgást, szerezzen egy kis edzettséget, de ha már bírja hatékonyabb a magasabb pulzusszámon végzett kardió mozgás. szerintem:)
2011. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a jó és egyben rossz válaszokat én sem csak öt percre gondoltam csak kíváncsi voltam,hogy az mennyi.Én mindig így csinálom.Ma öt perc holnap 10 utána 10,20,25.Sztm ez nem túl rossz hozzáállás vagy?
2011. ápr. 9. 16:48
 15/21 anonim ***** válasza:
Napi 15-20 perc biciklizés vagy futás. Pl. azt is lehet úgy hogy duplán öltözöl. De viszont én pl. változtattam azon is mit eszek mit iszok. Szép lassan kell rászokni ezekre is. Régebben még a kávét és a teát is 3 cukorral ittam,utána kettő most már csak 1-el és már megszoktam. Nem tudnám már meginni 3-al. A cukor nagyon tud hízlalni és rettentő egészségtelen, erről lehet olvasni sokat. Alig eszek zsíros ételeket és persze rengeteg olyan étel van amit 30 perc alatt el lehet készíteni, egészséges és még finom is. Szóval hiába mozogsz, ha egyszer valamiért nem fogsz tudni akkor visszahízol mivel ugyanazokat a hízlaló ételeket eszed.
2011. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Figyelj!! Bringázz,tornázzz de adok egy SZUPER JO fogyokura receptet!! Ird be a googleba : Dinsztelt hal. Ott majd előjön ,hogy fogyjon két hét alatt 9 kilot!! Ezt csináld meg. Nem biztos hogy pont 9 megy le,de ha 5 akkor is jó.Tutti tipp.Nekem is és még sokaknak bevált. Nem éhezős fajta és nem is drága. Sok sikert,biztos ,hogy ezzel fogyni fogsz!!!!!
2011. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


Elolvastam ezt a "dinsztelt hal" diétát. Hát akármennyire is írják hogy ez nem éhezés, ez bizony keményen az!

Napi 3 kaja, reggel kizárólag szénhidrát vagy még az se, gyümölcs étkezés, "kenyérke", "kávéka".....

Ne haragudjon meg érte senki, de ez egy kurv@ nagy átb@szás!


Én tényleg megértem, ha valakinek nincs ideje 2-3 alkalommal kajálnia a munkahelyén, de ha már eszik valamit, akkor az rendes, diétának megfelelő legyen! Miért nem bírják felfogni, hogy a fruktóz egyáltalán nem jó a diéta alatt? Miért nem érthető, hogy diéta alatt a legfontosabb tápanyag a fehérje?

Aki normális diétát szeretne, az ne a harmonet, femina, stb idióta oldalon keresgéjen!

2011. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Most le akarsz fogyni ,vagy csak 5 perced bájszikolni?

Lenni vagy nem lenni -ez itt a kérdés.

2011. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na jó még egyszer írom hogy ezt az öt percet dupláznám. Csak érdekelt. sajnálom ha nem lehet felfogni
2011. máj. 8. 14:03
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kerestél e de én találtam egy jó kis kalkulátort. Nézd meg. Nem tudom mennyire lehet hiteles, de sokat nem tévedhet.


[link]

2011. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!