Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzespogramot alitsak...

Milyen edzespogramot alitsak ossze a fegyencedzes es meztelen harcos kombinalasavan? Milyen edzesprogramos hasznaljak a fegyencedzesben?

Figyelt kérdés

edzem a fegyencedzes szerint mar 1 honapja es a jo magaviselet edzesprogramot hasznalom!

mar eljutottam a gyakorlatok masodik szintjeig de nem vettem eszre fejlodest! :(

a haverom is fegyencedzessel edz de ö ugy edz hogy minden nap lenyomatja a 6 gyakorlatot! nemtom hogy ez helyes e ezzel nagyobb fejlodest erhet el???

szeretnek erös es edzett lenni , iktatok sulyzos edzeseket is a fegyencedzesbe de mar olvastam a meztelen harcost is !

az meg tanit egy csomo eronovelo taktikat es csak 2 gyakorlatra epit de jobbn huzodom a fegyencedzeshez! hallottam hogy kombinalhato a kettö!

ha valaki kombinalta e kettöt es letrehozott egy jo edzestervet s elert egy jelentos valtozast az megosztana velem i a programjat?

meg azt is mondtak hogy az edzes gatolhat a novekedesben ?? ez igaz???

en 160 cm 17 evesen nem tom h az edzestol nem nottem e meg?


kosznom a valaszokat elore is!!!!!


2011. okt. 6. 15:27
 1/6 anonim válasza:
Másfél hónapja kezdtem el a fegyencedzést, én is az elején járok, eddig csak a guggolásból értem el a "teljes-guggolás" szintet, a többivel nem kapkodtam. És én igen is látom magamon a fejlődést, szóval nem kell ott kombinálgatni, csak csináld normálisan, és lesz eredménye! ;)
2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lulu77 ***** válasza:
Olvasd el a könyvet még egyszer szerintem.. Nem kioktatásképp írom, de le van benne írva minden. Nem látványos az egész, és nem is 1 hónap alatt látszik meg az a kevés ami meg fog... Én Január óta csinálom, és nem látszik sok minden. A hátamon és a combomon vettem észre egyedül hogy nőttek az izmaim.. De erősödni sokat erősödtem. És ne nyomd le minden nap a 6 gyakorlatot, kell a pihenés az izmaidnak. Haladj lassan, vagy inkább úgy mondom. Haladj olyan tempóban ami neked tökéletes. Ha van kérdésed akkor nyugodtan írj, szívesen válaszolok rá, de most nincs időm többet írni... A lényeg hogy ne hagyd abba szerintem, megbánnád idővel hogy ilyen hamar feladtad.. ;)
2011. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ertem ! azt szeretnem kerdezni hogy akkor ugy helyesen csinaloma e a fegyencedzest ha a jo mgaviselet edzesprogramot hsznalom s egyforman haladok mind a hat gyakorlatban!!

ugy csianlom hogy egy heten 3 szor edzem s 3 hetig tart mig egy szintet kiviszek igy tartok most mindegyik gyakorlat msodik szintjenek közephalado reszen!! ez igy jo?

2011. okt. 9. 18:11
 4/6 lulu77 ***** válasza:
Hát elvileg az utolsó 2 gyakorlattal csak egy idő után kéne foglalkoznod, de én is csinálom őket az eleje óta - hozzáteszem, hogy amikor elkezdtem a fegyencet akkor már megtudtam csinálni 5 kézenállásban fekvőt -, szóval nem gáz szerintem. Viszont nem muszáj egyszerre haladnod a feladatokkal, egy idő után "szét fogsz csúszni" szerintem, nem mindegyik testrészed fejlődik ugyanolyan ütemben... Én most A fekvőnél a 7. a guggolásban az 5., a hídban a 7. a lábemelésben a 8., a húzódzkodásban a 6. és a kézenállásfekvőben pedig az 5. szinten tartok. Amúgy egy idő után már nem elszel képes 3 hét alatt túljutni egy adott feladaton, az elején még oké, de tényleg mindent szabályosan és lassan csinálj!!! Ha nem alapozol rendesen ezekkel a gyakorlatokkal akkor a végén fogod megszenvedni... ;) Szóval nem kell sietni, mindent úgy csinálj ahogy neked jól esik.
2011. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

megosztanad velem milyen edzesprogramot hasznalsz?

sulyzos edzeseket is beiktatsz edzeseidbe?

2011. okt. 12. 15:14
 6/6 lulu77 ***** válasza:

Heti egyszer csinálok mindent, kivéve a hasat meg a hidat, mert azt hétfő-szerda-péntek leosztásban. Most majd a héten már úgy fogom, hogy hétfő fekvő kedd húzás szerda guggolás csütörtök megint fekvő és péntek kézenállásfekvő. Mindig képes vagyok maxot kihozni magamból, nincs izomlázam másnapra, szóval tökéletesen bevált ez nekem eddig. De szerintem találj ki magadnak sajátot, ami kényelmes. Ha könnyen regenerálódsz csinálhatsz többet is egy héten. Én az elején még 3 nap alatt lezavartam mindent, úgyhogy heti 2-szer csináltam a gyakorlatokat. Aztán kezdtek bedurvulni, és nem bírta olyan jól a kezem már, szóval szétbontottam ilyenre...


Súlyzót meg nem használok. Régebben pár hónapig otthon emelgettem egykezeseket, de nem szerettem sose, utána kezdtem fekvőzni meg felülni, ezeket csináltam 1 évig, aztán megtaláltam a fegyencet, szóval rákattantam a saját testsúlyos gyakorlatokra, sokkal jobban élvezem őket...

2011. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!