Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen országúti kerékpárt...

Milyen országúti kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés
nem szeretnék régi csúcsmodellt venni, inkább egy új vagy 1 páréves biciklit szeretnék és max 150ezerért. 195cm vagyok, ugyhogy a 58váz lenne nekem ideális és ne versenygeometriájú legyen(bár ugysem lesz ennyi pénzért)
2011. máj. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenceim a retrósabb kerékpárok, mint pl. a Csepel Torpedo 3, vagy a Gepida S3. Mind a kettő belefér az általad említett árkeretbe, ráadásul még méretben is jók.

De ha a modernebb formákat kedveled, akkor a legésszerűbb választás a Neuzer Wihrlwind 1.1 lenne.

Amúgy, szerintem vegyél Csepelt, és csalj fancsali képet az autósok arcára amikor hatvannal elszáguldassz mellettük:D

2011. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WBTBWB ***** válasza:
100%
Én a Mali Ironman-t ajánlanám, kicsit nehezebb a váza a többi országútihoz képest, de ezerszer strapabíróbb mindegyiknél. Szerintem nagyon kényelmes is (nekem nincs ilyenem, de már próbáltam, és nagyon tetszett). És nem mellékesen 120 ezer. [link]
2011. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... Még gondolokodom ezeken, de igazaból nekm a modern formájú/színű biciklik jönnek be, pl mint amik a versenyeken vannak csak hát persze "pár" lépcsőfokkal lejjebb
2011. máj. 25. 12:54
 4/7 tatabike ***** válasza:

195cm-es testmagassághoz nagyon kicsi az 58-as váz, szerintem az Neked felejtős.

Én 187 vagyok, és nekem is kicsi az 58-as váz. Nem magasságban, az nyeregcsővel orvosolható, hanem hosszában. Nekem a 130mm-es, a kapható leghosszabb stucni van, és még egy 50mm-es adapterrel meg van toldva, így kényelmes az 58-as váz.

Neked szerintem is a Mali Ironman aluvázas bringa lenne a legjobb, 62-es méretben. Használtan 70-80k körül már egész jól felszerelteket találni, fékváltókarral, frankó kerekekkel.

2011. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fantooom ***** válasza:
100%

[link]


itt nézelődj

2011. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nézelődtem, de igazából mai biciklit kb 60as vázzal nem nagyon találtam...
2011. máj. 28. 17:17
 7/7 Vermi válasza:

[link]

itt biztos találsz kedvedre valót.

és még itt van ez is:

[link]

2011. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!