Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen országúti kerékpárt...

Milyen országúti kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából, csak kiegészítő kerékpárnak kellene, mivel montizom, de edzésre jobb lenne egy országúti. Lehetőleg olcsó legyen, nem kell spéci versenyalkatrészek rá. Én eddig a Schwinn AVENUE-t néztem, esetleg erről vélemények?
2009. júl. 28. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bianchi, puch
2009. dec. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy jó barátom Hasonló indíttatással vette az említette kerékpárt. Idővel használat során sorra derültek ki a kedvező árfekvés hátulütői. Kezdve az ócska gyári fékekkel ,beállítani is nehézkes volt, azok lettek elsőként lecserélve (+10000) A vázon lévő 'analog' Váltó karok is kelletlenséget tudnak okozni s forgalmas utakon ez sem kívánatos (+20000) A kos sem az igazi mert minimálisan lehet csak beállítani ,s a váz is acélból. így utólag mostani tapasztalataival barátom, is érti már valamire való Országúti miért 100-120 körül kezdőik. Nem lebeszélnélek, de ennek tudatában vedd meg.
2010. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mindenben egyetértek az előttem hozzászólókkal, mert én is országútizok...

DE Az elején kezdésnek gyakorlásnak elég egy régebbi bicaj.


Mondjuk mostanára már biztos meg van a bringád.

2010. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szeritem ha van rá pénzed akkor eg Cervéló-t vegyél:D


De ha nincs annyid akkor minden esetre ojat válassz, hogy pl. fékváltó karok legyenek rejta dupla forgáspontos fékekkel és valami jo márkju váltók + minden. :) De szerintem is legalább 120-at költsél rá mert megéri :)

2010. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!