Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit kell átalakítani egy...

Mit kell átalakítani egy teljesen mezei MTB-n hogy tárcsaféket tudjak rá rakni?

Figyelt kérdés

-Új teló

- [link]

- [link]


Bowdenes: ugye jó a mostani fékváltókar?

Tárcsa jár az első linkhez?

Kell még valami?


2011. jún. 2. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jól mondják az okosok, a bovdenes tárcsafék nem vezet a mennyországba :) A régi bringám v-fékes volt, ez az új bovdenes tárcsás. Szeretem, hogy simán, csattogás meg zakatolás nélkül fékez, de egy jó v-fék ugyanazt a fékhatást hozza, vagy éppen jobbat.
2011. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

összességében jobb a mechanikus tárcsafék, az már más kérdés, hogy van olyan, hogy egy szarul beállított nevenincs tárcsa nem fog úgy, mint egy jól belőtt v-fék, de egy jó minőségi tárcsa jobban fog, mint egy jó minőségű v-fék. és itt most nyilván nem az 50ezres bicóra gondolok, ahol elöl hátul tárcsa van...


egy csomót olvastam róla, és nem gyakorikérdéseken, hanem bringás oldalakon.

2011. jún. 6. 15:15
 13/17 anonim válasza:
bovden,fékkar,tárcsafék,agy küllők.nekem is ilyen tárcsa fékem van:D de akkor inkább vegyél bts agyat nekem is olyan van az az egyik legjobb minőség és 14 ft.
2011. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
az előző vagyok.amúgy meg a tárcsa tényleg ne mér semmit egy sima fék is ugyan olyan jó.meg a tárcsa fogó tok kicsavarodik minden szar baja van pénzkidobás.
2011. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem kotyogó és olyan kerékkel amibe kicsi 8-as is van hagyományos ratyi 1998-as Shimano Superior-al saját fékkarral úgy fog a hátsó fékem hogy 60-ról 10m alatt megálltam erdőbe és nem faroltam mert már szarrá kopott a gumim :D ja és "DH"-zok is vele és eddig a komolyabb baly, hogy a hajtókar megszokott lazulni, amúgy meg stuntolok vele, egykerék meg ilyesmi emg bringázgatok, csak hát nekem nincs pénzem még egy 30e-s dekatlonos bike-ra se.
2011. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PoK válasza:
Eloszor is ha a fek nincs jol beallitva semmien se fog se v se mech tarcsa se hidra tarcsa. Es amugy aki odairja hogy 60 al meg 40 el meg satobbivel ment az levolt merve km oraval, ha nem merje le es utana mondjon szamokat, hameg levolt akkor nem szoltam semmit
2012. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 horadric válasza:

Ha nem mész a bicajjal ragadós sárban, ami összetorlódhat a V-fék és tartója körül, akkor teljesen fölösleges foglalkozni a dologgal, pénzkidobás.

Ha mész, akkor hidraulikus tárcsa...sztem.

2012. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!