Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek megéri venni...

Szerintetek megéri venni tárcsaféket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol használnád?


Városba felesleges. Erdőbe esetleg, de ha annyira nem kell a fékerő felesleges oda is.

2011. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok.


Erdőbe a mész 20al felesleges, ha 40-50 fölött már kell fékerő, hogy megállj.

2011. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én V-fékről váltottam tárcsára, szerintem nem éri meg. V-féket is be lehet lőni úgy, hogy annyira fogjon, mint a tárcsa. Legnagyobb gondom a tárcsával, hogy könnyen túlmelegszik egy lejtőn és onnantól a fékereje negyedakkora.
2011. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon hol találsz akkora hegyet amelyikről lefelé túlmelegszik egy tárcsa? (már ha normális minőségűt vettél) 1000 m szintesésnél talán, de nekem Ausztriában hasonló lejtőn nem éreztem semmilyen túlmelegedést és fékerőcsökkenést - pedig csak egy Shimano Deorem van.
2011. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Korábban már én is tettem fel hasonló kérdést.

Attól függ, hogy mire kell. Pl DH-hoz lehet hogy megéri. Sima átlagos bringázgatáshoz teljesen felesleges. Én eddig sima V-fékkel is mindig, minden körülmények között meg tudtam állni kellő lassulással.

2011. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha vennék online mit ajánlanátok valami olycsóbbat
2011. máj. 27. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:

V-féket vagy tárcsát?

Egyébként milyen biciklire lenne? Milyen kerekek (felni) vagy adott esetben milyen teleszkóp?

2011. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tárcsak és mountain bike első telós csak
2011. máj. 28. 21:04
 9/9 PoK válasza:
valaki irta hogy a v rol valtott tarcsara es nem valt be. Ez millio dologtol fugg emi nem maga a fek miatt van. Amugy sarba esobe a v nem er egy zseb sz.rt.
2012. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!