Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, de nem...

Le szeretnék fogyni, de nem tudom, hogy milyen diéta használna. Mit ajánlotok, és milyen sport használna? Ha futok és biciklizek kb.30 percet naponta az kevés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 14:13
 1/3 anonim válasza:
100%

a jó diéta, amiben ki van számolva a napi kalória bevételed, és az változatosan a szervezeted számára elengedhetetlen jó minőségű ételekből. Ez kb napi 5 étkezést jelent. -fehérjedúsan- ilyesfajta diétákból keresgess. a koplalós, meg egyszer eszek egy nap egy kis gyümölcsöt felejtsd el.

emelett fontos a testmozgás, futás, úszás, bicikli. lehetőleg hosszú távon pl futás 6-7 km (30-40 perc) egyenletes lassú tempóba, úgy hogy lehetőleg a pulzusod ne menjen 130 fölé.

emellett jól lehet fogyni egy kis kondizással, súlyzós edzésekkel.

2009. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 30 perc futás jó, de én ezt most csinálom, mert nem akarok fogyni, csak a súlyom megtartani. Mikor fogyókúráztam, csak miden másnap futottam, de akkor 40-50 percet.
2009. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!