Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Túraútvonal javaslatot kérnék...

Túraútvonal javaslatot kérnék tapasztalt utakról, kezdőknek, hobbi mtb-ra, Szfvár 60-70kmes körzetéből, jártatok mostanában? Bővebben lent

Figyelt kérdés

sziasztok.van egy hobbi MTB-om, most kezdtem el a párommal bicózni.Ő már komolyabban nyomja évek óta mint én :)szerettünk volna közös sportot, így emellett döntöttünk, és bevallom nagyon élvezem :)

szeretném meglepni egy napos kirándulással, 3an a 7hónapos kisbabánkkal.Ő is mindig jön velünk gyermekülésben.

tapasztalt túrázóktól kérdezném hogy merrefelé ajánlanátok útvonalat? a biciklim erdős útra, aszfaltra van, és a teljesítményem is egyenlőre a normál szinten mozog:) olyan útvonal érdekelne ahol szép a táj, útközben meglehet párszor állni pihenni, és ahol nem folyamatosan hegyre kell felmenni, mert a császáros sebemet nem tudom sokat erőltetni.viszont síkban nem erőszak a dolog :)

szóval ha van tapasztalat akkor szívesen fogadom mert szeretném a hétvégén meglepni vele, hogy elvinném.Székesfehérváriak vagyunk, kocsival elmennénk és ott körbe bicóznánk. érdekelnek arborétumok, vízközeli helyek, és olyan városok is ahol könnyen lehet bicóval közlekedni.Székesfehérvár 60-70km-es körzete érdekelne elsősorban de a többi is jöhet.köszi :))


2011. jún. 7. 07:55
 1/1 A kérdező kommentje:
a "nyelvi csavarok" miatt elnézést kérek, kissé fáradt vagyok :)
2011. jún. 7. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!