Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Keresztúrtól Balatonig, körbe...

Keresztúrtól Balatonig, körbe azt, majd vissza. Merre kéne menni? Mit vigyek (bicikli megszereléséhez) hol tudok aludni.

Figyelt kérdés
Ez lenne az első ilyen utam és nem tudok semmit. Keresztúrtól milyen útvonalon tudnék a Balatonig lemenni, ami viszonylag biztonságos és a lehető legrövidebb (akár földút is)? Siófok lenne az első célpont. Emellett érdekelne , hogy van-e a Balaton környékén olyan hely ahol INGYEN lehet aludni? mi az az alapfelszerelés ami a bicikli szereléséhez vinnem kell?
2011. jún. 24. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresztúrnak mi a pontos neve? A Google nem találja a térképen.
2011. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákoskeresztúr
2011. jún. 26. 06:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, megvan, szóval tkp. Budapest északkeleti részéről indulsz. Leírom neked az én tapasztalataimat, hasznosítsd belőle, amit hasznosíthatónak találsz.


Én a Balatonra a 7-es úton szoktam menni, mert sima, rövid és nincs rajta nagy forgalom, mivel ott az autópálya. Az Érd környéki szakaszon nagyon szépen el lehet keverni, utána egyértelmű. Minden más aszfaltozott út lényeges kerülő, a földutakat nem ismerem.


Aludni, ha nincs a környéken ismerősöd, akkor kempingben tudsz viszonylag olcsón. Nekünk egyszer ingyen is sikerült, ugyanis késő este érkeztünk (recepció-zárás után) és kora hajnalban elmentünk (recepció-nyitás előtt). Szerettünk volna fizetni, de nem volt kinek.

2011. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a 7es út az pont jó. alvásért nem szeretnék egy fityinget se fizetni:D úgyhogy ha nincs ingyenes hely akkor majd megoldom, vagy megvárom a zárást.


a biciklihez mit vigyek? pótkereket meg pumpát azt gondolom kéne, de van még valami ami jó ha van nálam?

2011. jún. 27. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
kerék nem kell csak biciklibelső, foltozó, pumpa, kis szerszámkészlet
2011. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem jó lesz
2011. júl. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!