Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tárcsafékhez kéne sok segítség...

Tárcsafékhez kéne sok segítség! (? )

Figyelt kérdés

A fékeket leszeretném cserélni tárcsafékre, de nem tudom, hogy ahhoz külön olyan villa, agy, vagy fogaskoszorú kell! Nem értek hozzá. Felszerelni TALÁN feltudnám, mert sok-mindent cseréltem úgy ki, hogy nem tudtam hogy kell csak csináltam... szóval nem vagyok otthon a témában. Leírnátok, hogy mi mindenből kell lecserélnem olyanra, ami szükséges a tárcsafékhez? Meg egyéb tudnivalókat ami fontos lehet!


Amúgy azért szeretném lecserélni, mert elegem van ebből a műanyag gumi fékpofából, amit mindig állítgatni kell! Sokkal egyszerűbbnek és biztonságosabbnak gondolom a tárcsaféket.


Nagyon köszönöm a segítségeteket!


2011. jún. 25. 19:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ez nem az enyém, de ilyenem van: [link]
2011. jún. 25. 20:33
 12/17 A kérdező kommentje:
ez jó lehet? [link]
2011. jún. 25. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:

nos igen. az agyak, amiket linkeltél, azok a tárcsafékkel kompatibilis 6 csavaros agyak. ami a tárcsaféket illeti, szerintem a bb7 kifizetődőbb lehet, 17e bringabutikon.


de! se a teleszkópon, se a vázon nincs tárcsafékrögzítő, beigazolódott amit sejtettem: az a 2 pöcök a sárhányónak, csomagtartónak van fenntartva.


viszont ajánlok egy egyszerűbb módszert: állítsd be normálisan a v-féket:)

2011. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja és igen, nyomasd a zöld kezeket...:DDD
2011. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

:DD

nagyon köszi!

2011. jún. 25. 23:56
 16/17 A kérdező kommentje:
sikerült tökéletesen beállítani, de a megszokottól sokkal nehezebb volt mert már a csavarok is szét vannak marva! vennem kell egy jó V féket!
2011. jún. 26. 18:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Avid SD 5/7, ugyanilyen fékkarokkal.
2011. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!